НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 червня 2011 року N 1238

Про заяву ТОВ "Міжнародний "Слов'янський канал", м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0295-м від 19.09.2007)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Міжнародний "Слов'янський канал", м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Дмитрівська, буд. 15 - 17, кв. 17, м. Київ, 01054; генеральний директор Валерія Володимирівна Іваненко), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0295-м від 19.09.2007 (супутникове мовлення, телебачення, логотип: "SCI") у зв'язку зі зміною параметрів супутникового каналу мовлення в частині супутникового ретранслятора, назви оператора супутникового ретранслятора, частоти прийому та зміною оператора телекомунікацій, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1 та 6 (дата видачі додатків 10.02.2010) до ліцензії на мовлення НР N 0295-м від 19.09.2007 Товариства з обмеженою відповідальністю "Міжнародний "Слов'янський канал", м. Київ, у зв'язку зі зміною параметрів супутникового каналу мовлення в частині супутникового ретранслятора, назви оператора супутникового ретранслятора, частоти прийому та зміною оператора телекомунікацій, зазначивши в ліцензії:

- параметри супутникового каналу мовлення - супутниковий ретранслятор - "ASTRA 4A", оператор супутникового ретранслятора - SES ASTRA AB, Швеція, орбітальна позиція - 5° Сх. д., частота прийому - 12072 МГц, символьна швидкість - 27500 Ксимв./сек., коефіцієнт корекції помилок (FEC) - 3/4, поляризація - лінійна горизонтальна, умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "СЕС Сіріус Україна", м. Київ.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Міжнародний "Слов'янський канал", м. Київ, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна параметрів супутникового каналу мовлення в частині супутникового ретранслятора, назви оператора супутникового ретранслятора, частоти прийому та зміна оператора телекомунікацій - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Міжнародний "Слов'янський канал", м. Київ, переоформлені додатки 1 та 6 до ліцензії на мовлення НР N 0295-м від 19.09.2007.

4. При видачі ТОВ "Міжнародний "Слов'янський канал", м. Київ, переоформлених додатків 1 та 6 до ліцензії на мовлення НР N 0295-м від 19.09.2007, додатки 1 та 6 (дата видачі додатків 10.02.2010) вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали