НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 2 листопада 2011 року N 2548

Про заяву ТОВ "Прогресивні технології та комунікації", м. Харків, щодо видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Прогресивні технології та комунікації", м. Харків (юридична адреса: пр-т Леніна, буд. 9, м. Харків, 61166; фактична адреса: пр-т Перемоги, буд. 50-б, м. Харків, 61202; директор Валерій Миколайович Ємельянович), про видачу ліцензії на мовлення в багатоканальній телемережі ТОВ "Харківські Телекомунікаційні Системи", м. Харків, керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2011, Національна рада вирішила:

1. Відкласти розгляд питання "Про заяву ТОВ "Прогресивні технології та комунікації", м. Харків, щодо видачі ліцензії на мовлення" на два тижні у зв'язку з потребою доопрацювання.

2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, науково-технічного і частотного розвитку, контрольно-аналітичне, правового забезпечення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали