Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про заяву ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ - ЗОЛОТОНОША", м. Золотоноша Черкаської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 00126-п від 20.12.2010)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 червня 2017 року N 1067

Про заяву ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ - ЗОЛОТОНОША", м. Золотоноша Черкаської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 00126-п від 20.12.2010)

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ - ЗОЛОТОНОША", м. Золотоноша Черкаської обл. (місцезнаходження суб'єкта господарювання: вул. Новоселівська, буд. 2-а, кв. 31, м. Золотоноша Черкаської обл., 19700; директор Лаут Віталій Олександрович), про переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00126-п від 20.12.2010 у зв'язку зі зміною місцезнаходження суб'єкта господарювання, збільшенням загальної кількості програм програмної послуги до 88, зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) та технології розповсюдження програм, керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) у редакції, затвердженій рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 (Рішення N 1187), що зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297, Національна рада вирішила:

1. Переоформити додаток (дата видачі додатка 26.06.2015) до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00126-п від 20.12.2010 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ - ЗОЛОТОНОША", м. Золотоноша Черкаської обл., у зв'язку зі зміною місцезнаходження суб'єкта господарювання, збільшенням загальної кількості програм програмної послуги до 88, зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) та технології розповсюдження програм, зазначивши:

- загальна кількість програм програмної послуги - 88, із них вітчизняних програм - 57;

- технології розповсюдження програм - аналогова, цифрова, IPTV.

2. Затвердити ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ - ЗОЛОТОНОША", м. Золотоноша Черкаської обл., перелік програм універсальної програмної послуги, згідно з додатком* до рішення.

3. Затвердити ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ - ЗОЛОТОНОША", м. Золотоноша Черкаської обл., загальну концепцію (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), згідно з додатком* до рішення.


* Не наводиться.

4. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ - ЗОЛОТОНОША", м. Золотоноша Черкаської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна місцезнаходження суб'єкта господарювання, збільшення загальної кількості програм програмної послуги, зміна загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) та технології розповсюдження програм - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

5. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ - ЗОЛОТОНОША", м. Золотоноша Черкаської обл., додаток до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00126-п від 20.12.2010.

6. При видачі переоформленого додатка до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00126-п від 20.12.2010 ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ - ЗОЛОТОНОША", м. Золотоноша Черкаської обл., додаток (дата видачі додатка 26.06.2015) вважається недійсним та вилучається.

7. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали