НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 липня 2011 року N 1313

Про заяву ТОВ ТРК "Нова Одеса", м. Одеса, щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 2748 від 17.11.2006) та видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанії "Нова Одеса", м. Одеса (юридична та фактична адреси: вул. Армійська, 1-а, м. Одеса, 65063; генеральний директор Сергій Валерійович Клещенко), про переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 2748 від 17.11.2006 на мовлення у багатоканальних телемережах ТОВ ТК "Чорне море", м. Одеса, та ТОВ "Реноме Сервіс", м. Одеса (кабельне мовлення, логотип: "ТА-ОДЕСА"), у зв'язку зі зміною складу власників, керівника та назви посади, оператора телекомунікацій, адреси головної станції, зменшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 2 каналів, збільшенням території розташування багатоканальної телемережі, кількості домогосподарств до 379025, зміною програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2011, Національна рада вирішила:

1. Перенести розгляд питання на наступне засідання у зв'язку з відсутністю на засіданні Національної ради уповноваженого представника Товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанії "Нова Одеса", м. Одеса.

2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали