НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2011 року N 2092

Про заяву ТОВ "ТРК "Радіо великих доріг", м. Олександрія Кіровоградської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1293-м від 12.01.2005)

Розглянувши заяву ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо великих доріг", м. Олександрія Кіровоградської обл. (юридична адреса: пр-т Будівельників, 40, м. Олександрія, Кіровоградська обл., 28000; фактична адреса: вул. Луначарського, 10, м. Олександрія, Кіровоградська обл.; директор Любов Михайлівна Мороз), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1293-м від 12.01.2005 (ефірне радіомовлення з використанням частоти 105,1 МГц у м. Олександрії, Р = 0,5 кВт, обсяг мовлення 24 години на добу, мова: українська 100 %) у зв'язку зі зміною юридичної та фактичної адрес та уточненням території розповсюдження програм, керуючись статтями 27, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 1293-м від 12.01.2005 ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо великих доріг", смт Нова Прага Кіровоградської обл., у зв'язку зі зміною юридичної та фактичної адрес та уточненням території розповсюдження програм, зазначивши в ліцензії:

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком до рішення.

2. Оператор телекомунікацій - ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо великих доріг", м. Олександрія Кіровоградської обл.

3. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо великих доріг", м. Олександрія Кіровоградської обл., плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна юридичної та фактичної адрес та уточнення території розповсюдження програм - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо великих доріг", м. Олександрія Кіровоградської обл., переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - до 12.01.2012.

5. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 1293-м від 12.01.2005 ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо великих доріг", смт Нова Прага Кіровоградської обл., вважається недійсною та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення, науково-технічного і частотного розвитку.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради І. Опілат.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
31.08.2011 N 2092

Докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо великих доріг", м. Олександрія Кіровоградської обл.

Територіальна категорія мовлення: місцеве

N з/п

Місцезнаходження передавача

Частота / канал мовлення

Потужність передавача (кВт)

Територія розповсюдження програм

1.

Кіровоградська обл., м. Олександрія, пр-т Будівельників, 40

105,1 МГц

0,5

м. Олександрія та райони: Олександрійський, Знам'янський, Світловодський, Петрівський

 

Заступник начальника
управління науково-технічного і
частотного розвитку

О. Свістула

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали