НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2011 року N 2080

Про заяву ТОВ "ТРК "СІМОН.", м. Харків, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0915-м від 21.04.2006)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "СІМОН.", м. Харків (юридична та фактична адреси: майдан Свободи, 7, м. Харків, 61022, директор Геннадій Іванович Ткаченко), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0915-м від 21.04.2006 (ефірне місцеве телебачення: 28 ТВК у м. Харкові, потужність передавача - 0,5 кВт, обсяг мовлення - 6 годин на добу, мова: українська не менше 75 %) у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми власності та назви ТРК, юридичної адреси, керівних органів, власників (назви), затвердженням відрізків часу мовлення, керуючись статтями 27, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0915-м від 21.04.2006 АТ "Телерадіокомпанія "Simon", м. Харків, у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми власності та назви ТРК, юридичної адреси, керівних органів, власників (назви), затвердженням відрізків часу мовлення, згідно з додатком до рішення.

2. Оператор телекомунікацій - ТОВ "Телерадіокомпанія "СІМОН.", м. Харків.

3. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Телерадіокомпанія "СІМОН.", м. Харків, плату за внесення до ліцензії змін, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна організаційно-правової форми власності та назви ТРК, юридичної адреси, керівних органів, власників (назви), затвердженням відрізків часу мовлення - в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Телерадіокомпанія "СІМОН.", м. Харків, переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - по 21.04.2013.

5. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 0915-м від 21.04.2006 вважається недійсною та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, науково-технічного і частотного розвитку, бухгалтерської служби та правового забезпечення, контрольно-аналітичне.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
31.08.2011 N 2080

Періодичність, час, обсяги та сітка мовлення ТОВ "Телерадіокомпанія "СІМОН.", м. Харків

Загальний обсяг мовлення становить 6 годин на добу.

Мовлення здійснюється у відрізках часу:

щодня: 00:00 - 06:00.

 

Заступник начальника
контрольно-аналітичного
управління

О. Кривша

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали