НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 серпня 2011 року N 1426

Про заяву ТОВ "ТРК "ТВА", м. Чернівці, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1289-м від 24.11.2006)

Розглянувши заяву ТОВ "Телерадіокомпанія "ТВА", м. Чернівці (юридична та фактична адреси: вул. Червоноармійська, 13, м. Чернівці, 58001; генеральний директор Василь Іванович Забродський), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1289-м від 24.11.2006 (ефірне місцеве телебачення: 34 ТВК у м. Чернівцях, потужність передавача - 1.0 кВт, обсяг мовлення - 20 годин на добу у відрізках часу мовлення; мова: українська не менше 75 %) у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми власності, юридичної і фактичної адрес ТРК, власників, керуючись статтями 12, 23, 24, 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 1289-м від 24.11.2006 Чернівецької асоціації комерційної телекомпанії "ТВА", м. Чернівці, у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми власності, юридичної і фактичної адрес ТРК, власників.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Телерадіокомпанія "ТВА", м. Чернівці, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна організаційно-правової форми власності, юридичної і фактичної адрес ТРК, власників - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Телерадіокомпанія "ТВА", м. Чернівці, переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - до 24.11.2013.

4. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 1289-м від 24.11.2006 вважається недійсною та вилучається.

5. Зобов'язати ТОВ "Телерадіокомпанія "ТВА", м. Чернівці, забезпечити перехід на цифрове мовлення згідно з окремим рішенням Національної ради.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали