НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 червня 2011 року N 1236

Про заяву ТОВ "ТРК "Україна", м. Донецьк, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0734-м від 23.07.2003)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Україна", м. Донецьк (юридична та фактична адреси: вул. Артема, 74, м. Донецьк, 83001; директор Марина Мефодіївна Миргородська), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0734-м від 23.07.2003 (ефірне загальнонаціональне телебачення: мережа зі 105 каналів, обсяг мовлення - по 24 години на добу, крім 22 ТВК у м. Макарові Київської обл. - 20 годин на добу у відрізках часу, 29 ТВК у м. Ізмаїлі Одеської обл. - 21 година на добу у відрізках часу, мова: українська не менше 75 %) у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми власності, посади та адреси проживання керівника, юридичної та фактичної адрес (індексу) компанії, керуючись статтями 27, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0734-м від 23.07.2003 Закритого акціонерного товариства "Телерадіокомпанія "Україна", м. Донецьк, у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми власності, посади та адреси проживання керівника, юридичної та фактичної адрес (індексу) компанії.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Товариству з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Україна", м. Донецьк, плату за внесення до ліцензії змін, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна організаційно-правової форми власності, посади та адреси проживання керівника, юридичної та фактичної адрес (індексу) компанії - в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Товариству з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Україна", м. Донецьк, переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - по 23.07.2013.

4. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 0734-м від 23.07.2003 вважається недійсною та вилучається.

5. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Україна", м. Донецьк, забезпечити перехід на цифрове мовлення згідно з окремим рішенням Національної ради.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби та правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали