НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 червня 2011 року N 1233

Про заяву ТОВ "ТРК "Україна", м. Донецьк, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0403-м від 18.01.2008 ("ФУТБОЛ"))

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Україна", м. Донецьк (юридична та фактична адреси: вул. Артема, 74, м. Донецьк, 83001; директор Марина Мефодіївна Миргородська), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0403-м від 18.01.2008 (супутникове мовлення, телебачення, логотип: "ФУТБОЛ") у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми, посади та адреси керівника, індексу у юридичній та фактичній адресах, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0403-м від 18.01.2008 Закритого акціонерного товариства "Телерадіокомпанія "Україна", м. Донецьк, у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми, посади та адреси керівника, індексу у юридичній та фактичній адресах.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Телерадіокомпанія "Україна", м. Донецьк, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна організаційно-правової форми, посади та адреси керівника, індексу у юридичній та фактичній адресах - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Телерадіокомпанія "Україна", м. Донецьк, ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 18.01.2018.

4. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія ЗАТ "Телерадіокомпанія "Україна", м. Донецьк, НР N 0403-м від 18.01.2008 вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали