НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 лютого 2012 року N 268

Про заяву ТРК Чугуївщини "Слобожанка", м. Чугуїв Харківської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0059-м від 27.06.2002)

Розглянувши заяву Телерадіокомпанії Чугуївщини "Слобожанка", м. Чугуїв Харківської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Гагаріна, буд. 12, м. Чугуїв Харківської обл., 63503; директор Сергій Борисович Шумейко), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0059-м від 27.06.2002 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зменшенням обсягу мовлення до 30 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 7 (дата видачі додатків 09.06.2009), 6 та 8 (дата видачі додатків 01.02.2007) до ліцензії на мовлення НР N 0059-м від 27.06.2002 Телерадіокомпанії Чугуївщини "Слобожанка", м. Чугуїв Харківської обл., у зв'язку зі зменшенням обсягу мовлення до 30 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, зазначивши:

- оператор телекомунікацій - Цех телекомунікаційних послуг N 2 Харківської філії ПАТ "Укртелеком", вул. Харківська, буд. 118, м. Чугуїв Харківської обл.;

- адреса студії - вул. Гагаріна, буд. 12, кімната 612, м. Чугуїв Харківської обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 30 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу мовлення: вівторок, четвер: 0630 - 0645.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Телерадіокомпанії Чугуївщини "Слобожанка", м. Чугуїв Харківської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зменшення обсягу мовлення, зміна відрізків часу мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - м. Чугуїв та Чугуївський р-н Харківської обл.) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 30 хв./тиждень, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальної одиниці N = 10, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Телерадіокомпанії Чугуївщини "Слобожанка", м. Чугуїв Харківської обл., переоформлені додатки 1, 6, 7 та 8 до ліцензії на мовлення НР N 0059-м від 27.06.2002.

4. При видачі переоформлених додатків 1, 6, 7 та 8 до ліцензії на мовлення до ліцензії НР N 0059-м від 27.06.2002 додатки 1, 7 (дата видачі додатків 09.06.2009), 6 та 8 (дата видачі додатків 01.02.2007) вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
22.02.2012 N 268

Програмна концепція мовлення Телерадіокомпанії Чугуївщини "Слобожанка", м. Чугуїв Харківської обл.

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні): 

українська - 100 %;

II. Частка програм власного виробництва:

30 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):

30 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат (відповідно до програмної концепції):

інформаційно-просвітницький;
Інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий, інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний... тощо

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень
(год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1.

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

12 хвилин

12 хвилин

12 хвилин

-

-

2.

Культурно-мистецькі передачі

4 хвилини

4 хвилини

4 хвилини

-

-

3.

Науково-просвітницькі передачі

6 хвилин

6 хвилин

6 хвилин

-

-

4.

Розважально-музичний /в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

-

-

-

-

-

5.

Підбірка музичних творів /для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6.

Дитячі передачі

-

-

-

-

-

7.

Фільмопоказ /для телебачення/

-

-

-

-

-

8.

Інше:

 

 

 

 

 

реклама

4 хвилини

4 хвилини

4 хвилини

-

-

елементи оформлення ефіру

4 хвилини

4 хвилини

4 хвилини

-

-

анонси

-

-

-

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-

Обсяг зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення: зменшення на 30 %.

 

Начальник
контрольно-аналітичного
управління

О. Левчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали