НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 серпня 2011 року N 1431

Про заяву ВАТ "Телекомпанія "Фаворіт ТВ", м. Харків, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0164-м від 02.07.2004)

Розглянувши заяву Відкритого акціонерного товариства "Телекомпанія "Фаворіт ТВ", м. Харків (юридична адреса: вул. Ісаївська, 76, кв. 17, м. Харків, 61033; фактична адреса: вул. Дерев'янка, 1-а, м. Харків, 61018; голова правління Віталій Шавкатович Саттаров), про переоформлення ліцензії НР N 0164-м від 02.07.2004 на мовлення у багатоканальній телемережі АТ ТРК "Фора", м. Харків (кабельне мовлення (телебачення), логотип: "знак, складений із стилізованих літер зеленого кольору Ф, Т і В"), у зв'язку зі зміною керівника та складу редакційної ради, збільшенням кількості домогосподарств, зміною та збільшенням кількості операторів телекомунікацій, провайдерів програмної послуги, зменшенням ресурсу багатоканальної телемережі, збільшенням кількості головних станцій, території розповсюдження програм, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 4 (дата видачі додатків 20.01.2011), 6 та 8 (дата видачі додатків 17.05.2007) до ліцензії на мовлення НР N 0164-м від 02.07.2004 Відкритого акціонерного товариства "Телекомпанія "Фаворіт ТВ", м. Харків, у зв'язку зі зміною керівника та складу редакційної ради, збільшенням кількості домогосподарств, зміною та збільшенням кількості операторів телекомунікацій, провайдерів програмної послуги, зменшенням ресурсу багатоканальної телемережі, збільшенням кількості головних станцій, території розповсюдження програм, зазначивши:

- адреса студії - вул. Дерев'янка, 1-а, м. Харків;

- оператори телекомунікацій - згідно з додатком до рішення;

- ресурс багатоканальної телемережі - згідно з додатком до рішення;

- кількість домогосподарств - згідно з додатком до рішення;

- територія розповсюдження програм - згідно з додатком до рішення;

- місцезнаходження головних станцій - згідно з додатком до рішення.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ВАТ "Телекомпанія "Фаворіт ТВ", м. Харків, плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна керівника, складу редакційної ради, зміна та збільшення кількості операторів телекомунікацій, провайдерів програмної послуги, зменшення ресурсу багатоканальної телемережі, збільшення кількості головних станцій - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення кількості домогосподарств, території розповсюдження програм - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (кабельне мовлення з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальних телемереж) - згідно з додатком до рішення) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 24 год./добу, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальної одиниці N - згідно з додатком до рішення, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ВАТ "Телекомпанія "Фаворіт ТВ", м. Харків, переоформлені додатки 1, 4, 6 та 8 до ліцензії на мовлення НР N 0164-м від 02.07.2004.

4. При видачі ВАТ "Телекомпанія "Фаворіт ТВ", м. Харків, переоформлених додатків 1, 4, 6 та 8 до ліцензії на мовлення НР N 0164-м від 02.07.2004, додатки 1, 4 (дата видачі додатків 20.01.2011), 6 та 8 (дата видачі додатків 17.05.2007) вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
10.08.2011 N 1431

Докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення

з/п N

Оператор телекомунікацій

Провайдер програмної послуги

Адреси головних станцій

Канал мовлення

Кількість домогосподарств на території розповсюдження програм

Ресурс багатока-нальної мережі

Територія розташування багатоканальної телемережі (територія розповсюдження програми)

Коефіцієнт територіальних особливостей розповсюдження програм (N)

1.

ТОВ "Українські цифрові комунікації", м. Донецьк

ТОВ "ТРК "Епсілон ТВ", м. Харків

вул. Дерев'янка, 1-а, м. Харків

8 ТВК

556346

1 канал

м. Харків у межах території розташування багатоканальної телемережі ТОВ "Українські цифрові комунікації", м. Донецьк

N = 400

2.

ТОВ "ІТ.Сервіс", м. Харків

вул. Дерев'янка, 1-а, м. Харків

8 ТВК

556346

1 канал

3.

ТОВ "Берізка-Телесистеми", м. Харків

ТОВ "Берізка-Телесистеми", м. Харків

вул. Дерев'янка, 1-а, м. Харків та вул. Слинько, 5/1, м. Харків

8 ТВК

38000

1 канал

м. Харків у межах території розташування багатоканальної телемережі ТОВ "Берізка-Телесистеми", м. Харків

 

Начальник управління
науково-технічного і
частотного розвитку

Т. Мироненко

Начальник управління
бухгалтерської служби -
головний бухгалтер

Т. Стороженко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали