ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.02.2012 р. N 171

Київ

Про закриття частини провулка Феодосійського у Голосіївському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", рішення Київської міської ради від 14.07.2011 N 762/6149 "Про передачу акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" земельної ділянки для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення та паркінгом на вул. Феодосійській (пров. Феодосійський) у Голосіївському районі м. Києва", з метою проведення підготовчих робіт на цій земельній ділянці, враховуючи звернення акціонерного товариства холдингової компанії "Київміськбуд" від 10.11.2011 N 8581/0/2-11, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" закрити частину провулка Феодосійського в межах переданої для будівництва земельної ділянки за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд":

2.1. Розробити та погодити в управлінні державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в м. Києві схему організації дорожнього руху.

2.2. Влаштувати заїзд до гаражів, що залишаються на місці, встановити відповідні дорожні знаки та забезпечити умови для безпечного проходу пішоходів.

3. Відповідальність за безаварійне та своєчасне виконання робіт покласти на віце-президента акціонерного товариства холдингової компанії "Київміськбуд" Козачука В. П.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали