ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

16.09.2010 р.

N 2а-10969/10/2670

Про закриття провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Келеберди В. І., секретаря судового засідання Литвиненко Д. В., розглянувши у попередньому судовому засіданні заяву Федерації профспілок України за позовом Національного форуму профспілок України, Федерації профспілок України, Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", Конфедерації вільних профспілок України, ОСОБА_1 до Національної комісії регулювання електроенергетики України, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, про визнання протиправною та скасування постанови від 13.07.2010 р. N 812, встановив:

Позивачі звернулись до суду з вимогами про визнання протиправною та скасування постанови від 13.07.2010 р. N 812 "Про затвердження роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія".

03.09.2010 до суду надійшла заява від Голови Федерації профспілок України про відмову від адміністративного позову та закриття провадження у справі в частині вимог Федерації профспілок України.

Відповідно п. 2 ч. 1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України суд закриває провадження у справі якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

На підставі викладеного та керуючись п. 2 ч. 1 ст. 157, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

1. Задовольнити заяву позивача.

2. Закрити провадження в адміністративній справі N 2а-10969/10/2670 в частині вимог Федерації профспілок України.

3. Попередити Позивача, що повторне звернення з тією самою заявою не допускається.

4. Ухвалу направити сторонам.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у строки, встановленні ст. ст. 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо ухвалу не було оскаржено.

 

Суддя

В. І. Келеберда

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали