ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцята сесія

РІШЕННЯ

від 25.11.2009 р. N 11

Про залишення цілісних майнових комплексів дев'ятиповерхового гуртожитку по вул. Свободи, 14-а та п'ятиповерхового гуртожитку по вул. Перемоги, 6 у статусі "гуртожиток" та надання дозволу на приватизацію їх жилих і нежилих приміщень

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", міська рада вирішила:

1. Залишити цілісні майнові комплекси дев'ятиповерхового гуртожитку по вул. Свободи, 14-а та п'ятиповерхового гуртожитку по вул. Перемоги, 6 у статусі "гуртожиток" та надати дозвіл на приватизацію їх жилих і нежилих приміщень.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А. Савчука та на управління житлово-комунального господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали