ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

29.11.2017 р.

N 826/10857/17

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого, судді - Федорчука А. Б., суддів: Васильченко І. П., Вєкуа Н. Г., при секретарі судового засідання - Левкович А. С., розглянувши матеріали справи за позовом Публічного акціонерного товариства "Криворіжгаз" до Кабінету Міністрів України про скасування пункту 3 Змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою КМУ від 18.08.2017 року N 609 (Постанова N 609), встановив:

Публічне акціонерне товариство "Криворіжгаз" звернулося з позовом до Кабінету Міністрів України про скасування пункту 3 Змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою КМУ від 18.08.2017 року N 609 (Постанова N 609).

Представником позивача заявлено клопотання про залишення позовної заяви без розгляду.

У відповідності до п. 1 ч. 1 ст. 41 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності осіб, які беруть участь у справі (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

Керуючись п. 5. ст. 155, ст. 150, ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

1. Залишити без розгляду позовну заяву Публічного акціонерного товариства "Криворіжгаз" до Кабінету Міністрів України про скасування пункту 3 Змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою КМУ від 18.08.2017 року N 609 (Постанова N 609).

2. У випадку оскарження ухвали позовні матеріали будуть скеровані до апеляційної інстанції разом з апеляційною скаргою.

Ухвала суду набирає законної сили в порядку передбаченому ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства та може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково за правилами, встановленими ст. ст. 185 - 187 КАС України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги.

 

Головуючий, суддя

А. Б. Федорчук

Судді:

І. П. Васильченко

 

Н. Г. Вєкуа
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали