ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

19.10.2010 р. 

N 2а-4152/10/2670 

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючої судді Блажівської Н. Є., суддів Головань О. В. та Огурцова О. П., при секретарі судового засідання Миколаєнко І. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні питання щодо дотримання строків звернення до адміністративного суду у справі за позовом Відкритого акціонерного товариства "Томашгородський щебеневий завод" до Міністерства фінансів України, третя особа Державний гемологічний центр України, про визнання протиправним та скасування наказу, встановив:

17 березня 2010 року в Окружному адміністративному суді міста Києва зареєстровано позовну заяву Відкритого акціонерного товариства "Томашгородський щебеневий завод" до Міністерства фінансів України про визнання протиправним та скасування наказу від 26 березня 2007 року N 402 "Про затвердження товарів із зазначенням їх кодів згідно із УКТЗЕД, на які Міністерством фінансів України видаються документи, необхідні для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів" в частині включення до Переліку товарів із зазначенням їх кодів згідно УКТЗЕД, на які Міністерством фінансів України видаються документи, необхідні для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, товару за кодом УКТЗЕД 2517 10 "Галька, гравій, щебінь, або подріблене каміння, що як правило використовується як наповнювач для бетону чи баласт для мостіння доріг і залізничних колій, або як інші види баласту, галька та гравій, термічно оброблені, або не оброблені".

Позивачем не представлено переконливих доказів щодо причин пропуску строку звернення до адміністративного суду. В той же час, пояснення стосовно досудового врегулювання спору, колегія суддів вважає необґрунтованим, оскільки чинним законодавством України досудового врегулювання публічно-правових спорів не передбачено.

За таких обставин, Окружний адміністративний суд міста Києва звертає увагу сторін на те, що статтею 100 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Таким чином, враховуючи вищевикладене, керуючись вимогами статей 99, 100 та 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

Позовну заяву Відкритого акціонерного товариства "Томашгородський щебеневий завод" до Міністерства фінансів України за участю Державного гемологічного центру України про визнання протиправним та скасування наказу залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в порядку та строки, визначені статтями 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Головуюча, суддя 

Н. Є. Блажівська 

Суддя 

О. В. Головань 

Суддя 

О. П. Огурцов 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали