ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

11.07.2011 р.

N 2а-3635/11/2670

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого, судді Арсірія Р. О., суддів Баранова Д. О., Келеберди В. І., розглянувши у письмовому провадженні справу за позовом ОСОБА_1 до Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України, Вінницького окружного адміністративного суду, Кабінету Міністрів України про зобов'язання вчинити дії, встановив:

Позивач звернулась до Вінницького окружного адміністративного суду з вимогами про визнання протиправною бездіяльності Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України щодо незабезпечення її як судді Вінницького окружного адміністративного суду благоустроєним житлом в м. Вінниці у встановлений законом строк, стягнення з Міністерства фінансів України за рахунок державного бюджету України шляхом списання коштів з Державного казначейства України на розрахунковий рахунок державної судової адміністрації України для перерахування на відповідний рахунок Вінницького окружного адміністративного суду в сумі 301000 грн. для придбання та передачі в користування судді Сапальової Тетяни Валентинівни благоустроєного житла у вигляді однокімнатної квартири житловою площею 23,65 кв. м в м. Вінниці.

Ухвалою Вінницького окружного адміністративного суду від 20.08.2010 справу N 2-а-3119/10/0270 за позовом ОСОБА_1 до Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України, Вінницького окружного адміністративного суду на розгляд Хмельницького окружного адміністративного суду.

Позивач збільшила позовні вимоги та додатково просила визнати протиправною бездіяльність Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України щодо незабезпечення її, як судді Вінницького окружного адміністративного суду, благоустроєним житлом в м. Вінниці у встановлений законом строк; про стягнення з Міністерства фінансів України за рахунок державного бюджету України шляхом списання коштів з Державного казначейства України на розрахунковий рахунок Державної судової адміністрації України для перерахування на відповідний рахунок Вінницького окружного адміністративного суду в сумі 572250 грн. для придбання та передачі в користування судді Сапальовій Тетяні Валентинівні благоустроєного житла у вигляді трикімнатної квартири житловою площею 50,95 кв. м в м. Вінниці.

Позивач змінила позовні вимоги та просила суд:

- визнати протиправним та скасувати п. 2 постанови Кабінету Міністрів України N 1097 від 01.12.2010 "Про внесення змін до актів Кабінету Міністрів України з питань діяльності судів та визнання такими, що втратили чинність деяких актів Кабінету Міністрів України" в частині визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України N 707 від 03.08.2005;

- визнати протиправною бездіяльність Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України щодо незабезпечення позивача як судді Вінницького окружного адміністративного суду благоустроєним житлом в м. Вінниці у встановлений законом строк; стягнути з Міністерства фінансів України за рахунок Державного бюджету України шляхом списання коштів з Державного казначейства України на розрахунковий рахунок Державної судової адміністрації України для перерахування на відповідний рахунок Вінницького окружного адміністративного суду кошти в сумі 572250 грн. для придбання ОСОБА_1 благоустроєного житла в м. Вінниці.

Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 08.02.2011 залучено до участі у справі в якості відповідача Кабінет Міністрів України та передано справу за позовом ОСОБА_1 до Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України, Вінницького окружного адміністративного суду та Кабінету Міністрів України про визнання бездіяльності протиправною та стягнення коштів для придбання житла на розгляд до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 18.03.2011 адміністративну справу прийнято до провадження.

03.06.2011 позивач подала до суду клопотання про відкликання позовних вимог, заявлених до Кабінету Міністрів України.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

Керуючись п. 5. ст. 155, ст. ст. 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1 в частині вимог до Кабінету Міністрів України про визнання протиправним та скасування п. 2 постанови Кабінету Міністрів України N 1097 від 01.12.2010 "Про внесення змін до актів Кабінету Міністрів України з питань діяльності судів та визнання такими, що втратили чинність деяких актів Кабінету Міністрів України" в частині визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України N 707 від 03.08.2005.

Ухвала набирає законної сили відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки, встановлені ст. ст. 185 - 187 КАС України.

 

Головуючий, суддя

Р. О. Арсірій

Судді:

Д. О. Баранов

 

В. І. Келеберда

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали