ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

22.04.2010 р.

N 2а-13938/09/2670

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючий, суддя Шелест С. Б., судді: Кишинський М. І., Мазур А. С., при секретарі судового засідання Шолковій Т. Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до відповідача Кабінету Міністрів України, треті особи на стороні відповідача без самостійних вимог на предмет спору: Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство фінансів України, Міністерство закордонних справ України, про визнання незаконними дій та скасування постанови (за участю представників сторін: від позивача: ОСОБА_2 - представник за довіреністю, від відповідача: Станецька О. В. - представник за довіреністю, від третьої особи 1: Скригонюк І. В. - представник за довіреністю, від третьої особи 2: не з'явились, від третьої особи 3: Гіренко О. Т. - представник за довіреністю), встановив:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про визнання незаконними, та такими, що вчинені з перевищенням владних повноважень дій Кабінету Міністрів України по прийняттю постанови від 29 жовтня 2009 р. N 1184 "Деякі питання виготовлення та використання бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон" та скасування даної постанови, як такої, що суперечить законодавчому акту вищої юридичної сили.

У судовому засіданні 22.04.2010 р. позивачем заявлено клопотання про відкликання позовної заяви.

Представники відповідача та третіх осіб не заперечували на предмет заявленого клопотання.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

Приймаючи до уваги повноваження позивача на звернення з даною заявою, суд вважає, що відкликання позовної заяви не суперечить вимогам закону та не порушує чиїх-небудь прав, свобод та інтересів, в зв'язку з чим клопотання позивача підлягає задоволенню, а позов залишенню без розгляду.

В зв'язку із залишенням позовної заяви без розгляду, суд вважає за доцільне скасувати заходи забезпечення адміністративного позову, вжиті ухвалою суду 21.01.2010 р.

Керуючись ст. 118, п. 5 ч. 1 ст. 155, ст. 165 КАС України, суд ухвалив:

залишити позовну заяву ОСОБА_1 без розгляду.

Скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою суду від 21.01.2010 р.

Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали особою, яка оскаржує ухвалу, за правилами, встановленими ст. ст. 185 - 187 КАС України.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

 

Головуючий, суддя

С. Б. Шелест

Судді:

М. І. Кишинський

 

А. С. Мазур

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали