ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

10.02.2011 р.

N 2а-1847/11/2670

Про залишення позовної заяви без розгляду

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва - Огурцов О. П., ознайомившись з позовною заявою за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, третя особа - Міністерство юстиції України, про визнання постанови Кабінету Міністрів України N 426 від 29.03.2002 незаконною та зобов'язання винити дії, встановив:

ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України, третя особа Міністерство юстиції України, про визнання постанови Кабінету Міністрів України N 426 від 29.03.2002 незаконною та зобов'язання винити дії.

Відповідно до частини п'ятої статті 99 Кодексу адміністративного судочинства України для звернення до адміністративного суду щодо оскарження рішення суб'єкта владних повноважень, на підставі якого ним може бути заявлено вимогу про стягнення грошових коштів, встановлюється місячний строк.

У даному випадку позивач, зокрема, просить визнати незаконною постанову Кабінету Міністрів України N 426 від 29.03.2002 "Про норми харчування військовослужбовців Збройних Сил, інших військових формувань та осіб рядового, начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту та Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації". Решта позовних вимог безпосередньо пов'язані та випливають з зазначеної позовної вимоги.

Адміністративний позов до Окружного адміністративного суду міста Києва ОСОБА_1 було подано 08.02.2011, а отже позивачем було порушено місячний строк звернення до суду встановлений частиною п'ятою статті 99 Кодексу адміністративного судочинства України.

Згідно статті 100 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Заяви про поновлення строку звернення до адміністративного суду позивач не подав.

На підставі викладеного, керуючись статтею 100 Кодексу адміністративного судочинства України, суд ухвалив:

1. Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, третя особа Міністерство юстиції України, про визнання постанови Кабінету Міністрів України N 426 від 29.03.2002 незаконною та зобов'язання винити дії.

Ухвала набирає законної сили відповідно до частини першої статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів з дня її складення в повному обсязі за правилами, встановленими статтями 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Суддя

О. П. Огурцов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали