ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

19.09.2011 р.

N 2а-12403/09/2670

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючої, судді Блажівської Н. Є., суддів: Винокурова К. С. та Кротюка О. В., розглянувши у порядку письмового провадження заяву Позивача про відкликання позовної заяви у справі за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, треті особи Фізична особа - підприємець ОСОБА_2, Фізична особа - підприємець ОСОБА_3 та Фізична особа - підприємець ОСОБА_4, про визнання незаконною Постанови, встановив:

19 вересня 2011 року ОСОБА_1 через канцелярію Окружного адміністративного суду міста Києва подано заяву про відкликання позовної заяви.

Позивач, представник Відповідача та представники третіх осіб в судове засідання, призначене на 19 вересня 2011 року, не з'явилися, про причини неявки суду не сповістили, про дату та час судового засідання повідомлені належним чином, про що є підтвердження в матеріалах справи.

Згідно з частиною 6 статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Враховуючи вищевикладене, а також, зважаючи на відсутність перешкод для розгляду заяви Позивача про відкликання позовної заяви, на підставі вимог частини 6 статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив розглядати заяву про відкликання позовної заяви в порядку письмового провадження.

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

З огляду на заявлене клопотання Окружний адміністративний суд міста Києва, керуючись вимогами пункту 5 частини 1 статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України, ухвалив:

Залишити позовну заяву ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, треті особи - Фізична особа - підприємець ОСОБА_2, Фізична особа - підприємець ОСОБА_3 та Фізична особа - підприємець ОСОБА_4 про визнання незаконною Постанови - без розгляду.

Особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів з дня її отримання особою, яка оскаржує ухвалу, за правилами, встановленими статтями 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Головуюча, суддя

Н. Є. Блажівська

Судді:

К. С. Винокуров

 

О. В. Кротюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали