ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

19.12.2011 р.

N 2а-16095/11/2670

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді - Келеберди В. І., при секретарі судового засідання - Віруцькій О. В., розглянувши у попередньому судовому засіданні заяву позивача про відкликання позовної заяви Федерації професійних спілок України до Кабінету Міністрів України, треті особи на стороні відповідача без самостійних вимог - Фонд державного майна України, Міністерство юстиції України, про визнання протиправною та скасування постанови N 902 від 15.08.2011 року (Постанова N 902), встановив:

Позивач звернувся до суду з вимогами про визнання незаконною та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 15.08.2011 N 902 "Про утворення Комісії з питань проведення інвентаризації майна загальносоюзних громадських об'єднань (організацій) колишнього Союзу РСР, яке передано їм у відання, володіння та/або користування за рішенням органів державної влади колишнього Союзу РСР та Української РСР" (Постанова N 902).

05.12.2011 до суду надійшла заява позивача про відкликання адміністративного позову.

Позивач явку свого уповноваженого представника в судове засідання не забезпечив, хоча був належним чином повідомлений про дату, час та місце проведення попереднього судового засідання.

19.12.2011 в попередньому судовому засіданні представники відповідача та третіх осіб не заперечували проти задоволення клопотання про залишення позовної заяви без розгляду.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

Суд, вивчивши матеріали справи та заслухавши пояснення учасників судового засідання, встановив, що дії позивача щодо відкликання позовної заяви не суперечать нормам закону, у зв'язку з чим, суд вважає за доцільне задовольнити заяву Федерації професійних спілок України, прийняти відкликання позовної заяви та залишити адміністративний позов без розгляду.

Керуючись п. 5 ч. 1 ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

1. Прийняти відкликання Федерацією професійних спілок України позовної заяви.

2. Залишити без розгляду позовну заяву Федерації професійних спілок України до Кабінету Міністрів України, треті особа на стороні відповідача, без самостійних вимог: Фонд державного майна України, Міністерство юстиції України про визнання протиправною та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 15.08.2011 N 902 (Постанова N 902).

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у строки встановленні ст. ст. 185 - 187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо ухвалу не було оскаржено.

 

Суддя

В. І. Келеберда

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали