НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2018 року N 79

Про залишення заяв без розгляду та недопущення ПрАТ "ТРК "ПРАВО А/ТВК", м. Харків, до конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові, у м. Куп'янську, у м. Ізюмі, в смт Великому Бурлуці, в смт Кегичівці Харківської обл.

На участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-Т2 (МРЕG 4) у м. Харкові, у м. Куп'янську, у м. Ізюмі, в смт Великому Бурлуці, в смт Кегичівці Харківської обл., оголошеному Національною радою рішенням від 21.09.2017 N 1741 (Рішення N 1741) та опублікованому 04.10.2017 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 184 (6689) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua, надійшли заяви ПрАТ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПРАВО А/ТВК", м. Харків ("Три смуги червоного, зеленого та синього кольорів").

Пакет документів подано без здійснення грошового внеску під конкурсну гарантію на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові, у м. Куп'янську, у м. Ізюмі, в смт Великому Бурлуці, в смт Кегичівці Харківської обл.

Згідно з частиною другою статті 26 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" конкурсна гарантія є обов'язковою умовою для участі в конкурсі.

Відповідно до конкурсних умов, затверджених рішенням Національної ради від 21.09.2017 N 1740 (Рішення N 1740), грошовий внесок під конкурсну гарантію сплачується до завершення прийому документів, а саме до 04 грудня 2017 року.

Також, згідно з частиною дев'ятою статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії розгляд заяв про видачу ліцензії здійснюється відповідно до статей 25, 26 цього Закону.

Оскільки заяви на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові, у м. Куп'янську, у м. Ізюмі, в смт Великому Бурлуці, в смт Кегичівці Харківської обл. ПрАТ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПРАВО А/ТВК", м. Харків ("Три смуги червоного, зеленого та синього кольорів"), подало з порушенням вимог статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", керуючись пунктом б) частини першої статті 29 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада залишає заяви про видачу ліцензії на мовлення без розгляду.

Грошовий внесок під конкурсну гарантію для участі у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові, у м. Куп'янську, у м. Ізюмі, в смт Великому Бурлуці, в смт Кегичівці Харківської обл. ПрАТ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПРАВО А/ТВК", м. Харків ("Три смуги червоного, зеленого та синього кольорів"), до завершення прийому документів (04.12.2017) не сплачено.

У зв'язку з цим, керуючись частиною сьомою статті 25 та пунктом б) частини першої статті 29 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Залишити заяви на участь у конкурсі без розгляду та не допустити ПрАТ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПРАВО А/ТВК", м. Харків ("Три смуги червоного, зеленого та синього кольорів"), до конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Харкові, у м. Куп'янську, у м. Ізюмі, в смт Великому Бурлуці, в смт Кегичівці Харківської обл., який оголошено рішенням Національної ради від 21.09.2017 N 1741 (Рішення N 1741), опубліковано 04.10.2017 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 184 (6689) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ПрАТ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПРАВО А/ТВК", м. Харків ("Три смуги червоного, зеленого та синього кольорів"), про це рішення.

3. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Заступник голови
Національної ради

У. Фещук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали