НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2018 року N 78

Про залишення заяви без розгляду та недопущення КТ "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ "ТЕЛЕКОМ-1", м. Первомайськ Миколаївської обл., до конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-Т2 (MPEG 4) у м. Первомайську Миколаївської обл.

На участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Первомайську Миколаївської обл., оголошеному Національною радою рішенням від 21.09.2017 N 1741 (Рішення N 1741) та опублікованому 04.10.2017 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 184 (6689) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua, надійшла заява КТ "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ "ТЕЛЕКОМ-1", м. Первомайськ Миколаївської обл. ("ОЛТА").

Пакет документів подано без здійснення грошового внеску під конкурсну гарантію на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Первомайську Миколаївської обл.

Згідно з частиною другою статті 26 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" конкурсна гарантія є обов'язковою умовою для участі в конкурсі.

Відповідно до конкурсних умов, затверджених рішенням Національної ради від 21.09.2017 N 1740 (Рішення N 1740), грошовий внесок під конкурсну гарантію сплачується до завершення прийому документів, а саме до 04 грудня 2017 року.

Також, згідно з частиною дев'ятою статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії розгляд заяв про видачу ліцензії здійснюється відповідно до статей 25, 26 цього Закону.

Оскільки заяву на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Первомайську Миколаївської обл. КТ "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ "ТЕЛЕКОМ-1", м. Первомайськ Миколаївської обл. ("ОЛТА"), подало з порушенням вимог статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", керуючись пунктом б) частини першої статті 29 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада залишає заяву про видачу ліцензії на мовлення без розгляду.

Грошовий внесок під конкурсну гарантію для участі у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Первомайську Миколаївської обл. КТ "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ "ТЕЛЕКОМ-1", м. Первомайськ Миколаївської обл. ("ОЛТА"), до завершення прийому документів (04.12.2017) не сплачено.

У зв'язку з цим, керуючись частиною сьомою статті 25 та пунктом б) частини першої статті 29 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Залишити заяву на участь у конкурсі без розгляду та не допустити КТ "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ "ТЕЛЕКОМ-1", м. Первомайськ Миколаївської обл. ("ОЛТА"), до конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі MX-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Первомайську Миколаївської обл., який оголошено рішенням Національної ради від 21.09.2017 N 1741 (Рішення N 1741), опубліковано 04.10.2017 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 184 (6689) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити КТ "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ "ТЕЛЕКОМ-1", м. Первомайськ Миколаївської обл. ("ОЛТА"), про це рішення.

3. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Заступник голови
Національної ради

У. Фещук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали