ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 400

Про залучення пального з регіонального матеріального резерву

Відповідно до пунктів 16, 17 та 18 Порядку створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року N 308, зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2002 року N 1591, з метою здійснення запобіжних заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з розмінуванням території області, оперативного реагування на виявлення вибухонебезпечних предметів та забезпечення безпеки населення:

1. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації (В. Ромко) в установленому порядку залучити з регіонального матеріального резерву п'ять тонн бензину та передати їх управлінню Міністерства надзвичайних ситуацій України в області для проведення робіт з розмінування території області від вибухонебезпечних предметів.

2. Управлінню Міністерства надзвичайних ситуацій України в області (В. Грушовінчук) забезпечити використання залученого з регіонального матеріального резерву пального для проведення робіт з розмінування території області від вибухонебезпечних предметів, про що проінформувати обласну державну адміністрацію.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали