ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.09.2009 р. N 1114

Київ

Про заміну зовнішніх інженерних мереж будинку N 48-б на вул. Горького у Голосіївському районі

Із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 31 серпня 2011 року N 1563 (Розпорядження N 1563)

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою приведення зовнішніх інженерних мереж будинку на вул. Горького, 48-б у належний санітарно-технічний стан, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") виступити замовником проведення заміни зовнішніх інженерних мереж будинку на вул. Горького, 48-б за кошти спеціального фонду міського бюджету та залучені кошти (Розпорядження N 1563).

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 31.08.2011 р. N 1563) (Розпорядження N 1563)


2. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з КП "Спецжитлофонд" надати у встановленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2010 рік та наступні роки щодо заміни зовнішніх інженерних мереж будинку на вул. Горького, 48-б за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету та залучених коштів. (Розпорядження N 1563)

(пункт 2 у редакції розпорядження Київської міської державної адміністрації від 31.08.2011 р. N 1563) (Розпорядження N 1563)

3. КП "Спецжитлофонд" у встановленому порядку:

3.1. Визначити генеральні проектну та будівельну організації у встановленому порядку на проведення заміни зовнішніх інженерних мереж на тендерній основі.

3.2. Забезпечити розроблення, погодження та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації на проведення заміни зовнішніх інженерних мереж будинку на вул. Горького, 48-б.

3.3. Здійснити фінансування заміни зовнішніх інженерних мереж за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету та залучених коштів (Розпорядження N 1563).

(підпункт 3.3 пункту 3 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 31.08.2011 р. N 1563) (Розпорядження N 1563)

3.4. Після закінчення робіт організувати прийняття зовнішніх інженерних мереж в експлуатацію.

4. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали