ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 2 лютого 2012 року N 22

Київ

Про запити на інформацію Козаченко О. В., Степанюка М. В., Гефтман Т. І., зареєстровані в Центральній виборчій комісії 30 січня 2012 року за N 21-66-449, 21-66-463, 21-66-465, 21-66-466

До Центральної виборчої комісії 30 січня 2012 року надійшли запити на інформацію Козаченко О. В., Степанюка М. В. та Гефтман Т. І. про надання у розрізі вулиць та будинків відомостей про кількість виборців, виборча адреса яких належить до меж окремих населених пунктів.

Розглянувши вказані запити на інформацію, Центральна виборча комісія зазначає.

Частиною другою статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" встановлено, що Комісія та її члени зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених вказаним Законом.

Підготовка інформації про кількість виборців, виборча адреса яких належить до меж окремих населених пунктів, у розрізі вулиць та будинків потребує виконання спеціальних дій, спрямованих на її створення із застосуванням програмних засобів автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

Згідно з Роз'ясненням щодо використання інформації з Державного реєстру виборців при забезпеченні доступу до публічної інформації відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 19 травня 2011 року N 69 (Постанова N 69), розпорядник Державного реєстру виборців не є розпорядником інформації за запитами на інформацію стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних Реєстру або потребує створення в інший спосіб із використанням відомостей Реєстру.

Пунктом 1 частини першої статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) визначено, що розпорядник інформації, який не володіє і не зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит, має право відмовити в задоволенні запиту.

Крім того, письмові запити на інформацію Козаченко О. В., Степанюка М. В. та Гефтман Т. І. не містять дати їх подання.

Враховуючи викладене, згідно з пунктами 1 (Закон N 2939-VI), 4 частини першої (Закон N 2939-VI), частинами четвертою (Закон N 2939-VI) та п'ятою статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), керуючись статтею 1, частиною другою статті 3, статтями 11, 12, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Козаченко О. В., Степанюку М. В. та Гефтман Т. І. в задоволенні їх запитів на інформацію.

2. Цю постанову надіслати Козаченко О. В., Степанюку М. В. та Гефтман Т. І.

 

Заступник Голови
Центральної виборчої комісії

А. МАГЕРА

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали