ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2012 року N 29

Київ

Про запити на інформацію Шевчук О. І., Кухаренка Д. А., Веселовської Д. С., Преображенцева М. Ю., Галицького О. П., Герасимчук Т. А., Піньковського В. В., Самофалової Н. В., зареєстровані в Центральній виборчій комісії 15, 17 та 20 лютого 2012 року за N 21-66-736, 21-66-771, 21-66-772, 21-66-773, 21-66-791, 21-66-793, 21-66-794, 21-66-798

До Центральної виборчої комісії 15, 17 та 20 лютого 2012 року надійшли запити на інформацію Шевчук О. І., Кухаренка Д. А., Веселовської Д. С., Преображенцева М. Ю., Галицького О. П., Герасимчук Т. А., Піньковського В. В., Самофалової Н. В. про надання в розрізі вулиць та будинків відомостей про кількість виборців, виборча адреса яких належить до меж окремих населених пунктів.

Розглянувши вказані запити на інформацію, Центральна виборча комісія зазначає.

Частиною другою статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" встановлено, що Комісія та її члени зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених вказаним Законом.

Підготовка інформації про кількість виборців, виборча адреса яких належить до меж окремих населених пунктів, у розрізі вулиць та будинків потребує виконання спеціальних дій, спрямованих на її створення із застосуванням програмних засобів автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

Згідно з Роз'ясненням щодо використання інформації з Державного реєстру виборців при забезпеченні доступу до публічної інформації відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 19 травня 2011 року N 69 (Постанова N 69), розпорядник Державного реєстру виборців не є розпорядником інформації за запитами на інформацію стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних Реєстру або потребує створення в інший спосіб із використанням відомостей Реєстру.

Пунктом 1 частини першої статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) визначено, що розпорядник інформації, який не володіє і не зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит, має право відмовити в задоволенні запиту.

Враховуючи викладене, згідно з пунктом 1 частини першої (Закон N 2939-VI), частинами четвертою (Закон N 2939-VI) та п'ятою статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), керуючись статтею 1, частиною другою статті 3, статтями 11, 12 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Шевчук О. І., Кухаренку Д. А., Веселовській Д. С., Преображенцеву М. Ю., Галицькому О. П., Герасимчук Т. А., Піньковському В.В., Самофаловій Н.В. у задоволенні їх запитів на інформацію.

2. Цю постанову надіслати Шевчук О. І., Кухаренку Д. А., Веселовській Д. С., Преображенцеву М. Ю., Галицькому О. П., Герасимчук Т. А., Піньковському В. В., Самофаловій Н. В.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

В. ШАПОВАЛ

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали