КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 214/7551

Про запровадження мораторію на встановлення тимчасових споруд на території Гідропарку на період роботи тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки розташування об'єктів суб'єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Гідропарку у Дніпровському районі м. Києва, дотримання правил благоустрою та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 16 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київради від 14.07.2011 N 383/5770 (Рішення N 383/5770), рішення Київської міської ради від 10.11.2011 N 599/6835 "Про створення тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки розташування об'єктів суб'єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Гідропарку у Дніпровському районі м. Києва, дотримання правил благоустрою та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року" (Рішення N 599/6835) (із змінами) та враховуючи висновки зазначеної тимчасової контрольної комісії Київради від 31.01.2012, Київська міська рада вирішила:

1. На період роботи тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки розташування об'єктів суб'єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Гідропарку у Дніпровському районі м. Києва, дотримання правил благоустрою та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року встановити мораторій на розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на зазначеній території.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) на період роботи тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки розташування об'єктів суб'єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Гідропарку у Дніпровському районі м. Києва, утриматись від видачі дозволів та нарахування до сплати пайової участі суб'єктам господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Гідропарку у Дніпровському районі м. Києва, на розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на зазначеній території (окрім тимчасових споруд, розташованих до 01.01.2012).

3. Рішення набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг та постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали