МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2011 року N 722

Про запровадження проведення моніторингу цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів

Відповідно до підпункту 1 пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2011 N 932 (Постанова N 932) та Положення про Міністерство охорони здоров'я, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 N 467 (Указ N 467/2011), наказую:

1. Визначити відповідальним за проведення моніторингу цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, ДП "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України".

2. Генеральному директору ДП "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" Бліхару В. Є. запровадити проведення моніторингу цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, та в строк до 02.11.2011:

2.1. Підготувати зміни до Статуту ДП "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" щодо здійснення моніторингу цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, та подати їх на затвердження до МОЗ України.

2.2. Передбачити у складі ДП "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" структурний підрозділ для здійснення моніторингу цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, у кількості 7 штатних одиниць.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали