ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2011 р. N 528

Про запровадження в області Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов

З метою запровадження в області новітніх інформаційних технологій при здійсненні квартирного обліку громадян по кожному населеному пункту Херсонської області, враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 року N 238 "Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов" (Постанова N 238), наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 23 березня 2011 року N 22 "Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2011 N 238" (Наказ N 22), від 17 травня 2011 року N 47 "Про затвердження форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов" (Форма N 47), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 червня 2011 року за N 669/19407, керуючись вимогами Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла", статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою та частиною третьою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення:

1.1. Забезпечити до 1 грудня 2011 року подання адміністратору Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, (далі - Реєстр) - Херсонському регіональному управлінню Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" інформації стосовно громадян, які потребують поліпшення житлових умов, за формою, встановленою наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17 травня 2011 року N 47 (Форма N 47), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 6 червня 2011 року за N 669/19407.

У подальшому вказану інформацію за встановленою формою (Форма N 47) подавати щомісяця до 1 і 15 числа.

1.2. Довести до відома сільських, селищних голів, міських голів міст районного значення, керівників підприємств, установ та організацій, що відповідно до чинного законодавства ведуть облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, завдання, визначене в підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження, для організації у межах компетенції його виконання.

2. Першому заступнику начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Мастеровій В. М. до 25 серпня 2011 року забезпечити надання районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення, з доведенням до відома міських голів міст районного значення, сільських та селищних голів, керівників підприємств, установ та організацій, що відповідно до законодавства ведуть облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, форми подання інформації до Реєстру, затверджені н (Форма N 47)аказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17 травня 2011 року N 47 (Форма N 47), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 6 червня 2011 року за N 669/19407, та методичні рекомендації щодо їх заповнення для вивчення та використання у подальшій роботі.

3. Визначити першого заступника начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Мастерову В. М. відповідальною особою за здійснення заходів щодо організації запровадження в області Реєстру.

4. Начальнику управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Кузьміну В. В. до 25 серпня 2011 року вирішити питання щодо виділення окремого приміщення в адмінбудівлі по просп. Ушакова, 47 у м. Херсоні для розміщення та подальшого функціонування відповідального за ведення Реєстру структурного підрозділу Херсонського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву", у відповідності з вимогами, що додаються.

5. Управлінню житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації та Херсонському регіональному управлінню Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву":

5.1. До 15 жовтня 2011 року здійснити необхідні заходи щодо укладання договору про оренду приміщення в адмінбудівлі по просп. Ушакова, 47 у м. Херсоні для ведення Реєстру по Херсонській області.

5.2. Відповідно до пункту 10 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 1995 року N 786, визначити розмір річної орендної плати за це приміщення як для бюджетних організацій, які утримуються за рахунок державного бюджету.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Котенкова В. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
19.08.2011 N 528

ВИМОГИ
до приміщення для розміщення та функціонування відповідального за ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, структурного підрозділу Херсонського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву"

1. Приміщення не рекомендується розташовувати на першому або останньому поверсі.

2. Площа приміщення має бути не менше 12 кв. м.

3. Приміщення повинно знаходитися в одній будівлі з кінцевим обладнанням мережі національної системи конфіденційного зв'язку, та на відстані не більш ніж 100 метрів від провідних комунікацій,

4. Стіни приміщення мають бути цегляними, бетонними, пінобетонними, товщиною не менше 100 мм.

5. Перекриття стелі та підлоги приміщення повинно бути з негорючого матеріалу, бетонне або комбіноване з бетоном.

6. Двері мають бути або металевими або оббиті оцинкованим металом, обладнані двома замками.

7. Рекомендується встановлення решітки на вікнах. Решітка повинна бути виготовлена зі стальних прутів, зварених між собою (розмір 12 х 12 мм, або діаметром 12 мм), та приварена до закладних прутів того ж діаметру (на кожну сторону по 2 прути, 8 прутів).

8. В приміщенні повинно бути електропостачання сумарною потужністю не менше 2 кВт, не менше трьох розеток.

9. Рекомендується обладнання охоронно-пожежною сигналізацією.

10. Приміщення повинно бути обладнано неелектричною системою опалення (водяна, парова).

11. Приміщення повинно бути обладнано системою витяжної вентиляції.

12. Через приміщення не повинні проходити транзитні трубопроводи - газу, водопостачання та інші.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали