ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Сьома сесія

РІШЕННЯ

від 15.06.2011 р. N 65

Про зарахування вартості капітального ремонту цілісного майнового комплексу оздоровчого табору в с. Давидківці Хмельницького району, здійсненого Хмельницьким інститутом соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", в рахунок орендної плати за його користування

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, враховуючи те, що балансоутримувач переданого Хмельницькому інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" в оренду майна - цілісного майнового комплексу оздоровчого табору в с. Давидківці Хмельницького району - міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" не здійснив його капітального ремонту на момент передачі, відповідно до вимог ч. 2 ст. 181 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" і це перешкоджало його використанню відповідно до призначення та умов договору оренди, та враховуючи те, що орендарем на виконання ч. 3 ст. 181 зазначеного Закону здійснено капітальний ремонт приміщення та комунікацій орендованого майна на суму 613357,00 грн. відповідно до актів виконаних робіт, а також керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законами України "Про оренду державного та комунального майна", міська рада вирішила:

1. Зарахувати вартість капітального ремонту цілісного майнового комплексу оздоровчого табору в с. Давидківці Хмельницького району, здійсненого орендарем - Хмельницьким інститутом соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", в сумі 613357 грн. в рахунок орендної плати за оренду цілісного майнового комплексу оздоровчого табору в с. Давидківці Хмельницького району.

2. Міському комунальному підприємству "Хмельницькводоканал" (О. Іванов) внести відповідні зміни в договір оренди з Хмельницьким інститутом соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Ковальчук та міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал".

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали