ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ,
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР,
УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК І ЦК ЛКСМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 серпня 1979 р. N 405

Київ

Про заснування Почесного диплому ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України для нагородження колгоспів, радгоспів та інших державних господарств, які одержали високий врожай зернових культур

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України, Ради Міністрів Української РСР, Української республіканської ради професійних спілок і ЦК ЛКСМ України від 28 жовтня 1986 року N 377)

З метою дальшого піднесення трудової активності і творчої ініціативи колгоспників, робітників радгоспів та інших державних господарств, спеціалістів сільського господарства у збільшенні виробництва зернових культур Центральний Комітет Компартії України, Рада Міністрів Української РСР, Українська республіканська рада професійних спілок і ЦК ЛКСМ України ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Заснувати Почесний диплом ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України для нагородження колгоспів, радгоспів та інших державних господарств, які одержали врожай зернових по 50 і більше центнерів з гектара з усієї площі посіву.

2. Рішення про нагородження Почесними дипломами колгоспів, радгоспів та інших державних господарств приймається спільно ЦК Компартії України, Радою Міністрів УРСР, Укрпрофрадою і ЦК ЛКСМ України.

Пропозиції про нагородження Почесними дипломами подаються Раді Міністрів УРСР і Укрпрофради Міністерством сільського господарства УРСР разом з Міністерством радгоспів УРСР, ЦСУ УРСР, Південним відділенням ВАСГНІЛ і Республіканським комітетом профспілки працівників сільського господарства до 1 березня наступного за звітним року.

3. Почесні дипломи ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України вручаються нагородженим господарствам в урочистій обстановці на загальних зборах колективів трудящих.

4. Державному комітету УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі виготовити Почесні дипломи ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України до 1 жовтня 1979 року.

Витрати на виготовлення Почесних дипломів провести за рахунок коштів Міністерства сільського господарства УРСР.

 

Секретар
ЦК Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Голова
Укрпрофради

В. СОЛОГУБ

Секретар
ЦК ЛКСМ України

А. КОРНІЄНКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали