ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.08.2011 р. N 621

Про заснування відзнаки голови облдержадміністрації - нагрудного знака "Честь і слава Тернопільщини"

Відповідно до пункту 5 статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою відзначення та заохочення працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму та визначних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності або мають інші здобутки у зміцненні потенціалу Тернопільської області:

1. Заснувати відзнаку голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" I, II, III ступенів.

2. Затвердити Положення про відзнаку голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" (додається).

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
11.08.2011 N 621


ПОЛОЖЕННЯ
про відзнаку голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини"

РОЗДІЛ I
Загальні положення

1. Відзнака голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" (далі - нагрудний знак) заснована обласною державною адміністрацією і є нагородою вищого рівня по відношенню до інших відзнак облдержадміністрації.

2. Відзнака голови облдержадміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" має три ступені:

- нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" I ступеня;

- нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" II ступеня;

- нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" III ступеня.

Вищим ступенем відзнаки є I ступінь.

3. Нагородження нагрудним знаком "Честь і слава Тернопільщини" здійснюється послідовно, починаючи з III ступеня.

4. Особи, відзначені державними нагородами України та відомчими відзнаками, можуть бути нагороджені вищими ступенями нагрудного знака, без збереження послідовності нагородження нагрудним знаком "Честь і слава Тернопільщини".

5. Нагородження нагрудним знаком "Честь і слава Тернопільщини" наступного ступеня можливе, як правило, не раніше як через два роки після нагородження нагрудним знаком попереднього ступеня.

6. Нагородження нагрудним знаком "Честь і слава Тернопільщини" може бути здійснено посмертно.

7. Відзнакою голови облдержадміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" нагороджуються мешканці області, регіонів України, громадяни інших країн, які працюють у відповідній галузі економічної та соціально-культурної сфери, як правило, не менше 5 років, мають вагомі здобутки в галузі державного будівництва та місцевого самоврядування, особисті заслуги у сприянні економічному, науково-технічному та соціально-культурному розвитку області; за мужність і відвагу, проявлені при рятуванні людей та матеріальних цінностей; високі досягнення у спорті; збагачення культурної спадщини; плідну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність; високу професійну майстерність, а також з нагоди державних свят, пам'ятних та ювілейних дат.

РОЗДІЛ II
Порядок представлення до нагородження та вручення відзнаки голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини"

1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком "Честь і слава Тернопільщини" здійснюється у трудовому колективі, установі, організації, де працює представлена до нагородження особа.

2. Клопотання про нагородження порушується колективами підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, перед відповідним органом вищого рівня чи районними державними адміністраціями.

3. Подання про нагородження нагрудним знаком вносяться на ім'я голови обласної державної адміністрації не пізніше ніж за місяць до відповідної дати нагородження.

4. До клопотання про відзначення додаються такі документи:

- інформація про трудові досягнення особи;

- біографічна довідка, засвідчена підписом керівника кадрової служби підприємства, установи, організації та скріплена відповідною печаткою;

5. Документи, внесені з порушенням установленого порядку, не розглядаються.

6. Нагородження нагрудним знаком проводиться на підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації.

7. Вручення нагрудного знака проводиться в обстановці урочистості та широкої гласності.

8. Нагрудний знак вручається головою облдержадміністрації або за його дорученням іншою відповідальною особою.

9. Про нагородження нагрудним знаком робиться відповідний запис у трудовій книжці нагородженого.

10. Облік і реєстрацію громадян, нагороджених нагрудним знаком, та підготовку відповідних проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації здійснює відділ кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації.

11. Розпорядження про нагородження нагрудним знаком надсилається за місцем роботи або служби нагородженого.

12. Дублікат нагрудного знака не видається.

13. Позбавлення нагрудного знака проводиться відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації за вчинки, несумісні з принципами моралі та етики. Нагрудний знак з посвідченням, що належали особі, позбавленій нагороди, підлягають поверненню в обласну державну адміністрацію.

РОЗДІЛ III
Опис відзнаки голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини"

Відзнака голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" І ступеня має форму хреста із прямими кінцями. Сторони хреста виготовлено з металу жовтого кольору та покриті емаллю малинового кольору.

Нагрудний знак II ступеня має форму хреста із прямими кінцями. Сторони хреста виготовлено з металу жовтого кольору та покриті емаллю синього кольору.

Нагрудний знак III ступеня має форму хреста із прямими кінцями. Сторони хреста виготовлено з металу жовтого кольору та покриті емаллю зеленого кольору.

Посередині хреста у колі на білому фоні зображення герба Тернопільської області та напис "Честь і слава Тернопільщини". Усі зображення рельєфні. До верхньої частини хреста прикріплюється кільце з вушком.

Розмір знака між протилежними кінцями - 55 мм.

Зворотний бік знака плоский.

Планка відзнаки голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" - прямокутна металева пластинка, обтягнута шовковою муаровою стрічкою з двома поздовжніми смужками кольорів Державного Прапора України.

Розмір планки: висота - 28 мм, ширина - 22 мм.

Малюнок нагрудного знака (додаток 1) та бланка посвідчення до відзнаки голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" (додаток 2).

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Ю. В. Желіховський


 

Додаток 1


МАЛЮНОК
відзнаки голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини"

 

Нагрудний знак
I ступеня

Нагрудний знак
II ступеня

Нагрудний знак
III ступеня


 

Додаток 2


БЛАНК
посвідчення до відзнаки голови Тернопільської обласної державної адміністрації - нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини"

 

  

 

ПОСВІДЧЕННЯ
до відзнаки голови Тернопільської
обласної державної адміністрації -
нагрудний знак

"ЧЕСТЬ І СЛАВА ТЕРНОПІЛЬЩИНИ"

  

  

  

  

  


  

"ЧЕСТЬ І СЛАВА ТЕРНОПІЛЬЩИНИ"

 

  

ПОСВІДЧЕННЯ

……………………………….....................…….

………………………….……....................…….

……………………………….....................…….

Нагороджено відзнакою

"ЧЕСТЬ І СЛАВА ТЕРНОПІЛЬЩИНИ"

___ ступеня

Голова обласної державної адміністрації

  

  М. П.

підпис

/Ініціали, прізвище/


  

Розпорядження голови облдержадміністрації

від

N


 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали