ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.02.2012 р. N 11.1/3-16.3/901-ЕП

Керівникам митних органів
Департаменту митних інформаційних технологій та статистики

Про застосування документів, необхідних для проведення попереднього документального контролю

Держмитслужбою в рамках угод про інформаційне співробітництво та протоколів про інформаційний обмін завершено одержання від контролюючих органів поточної інформації щодо виданих ними документів, необхідних для проведення фітосанітарного та екологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України у формі попереднього документального контролю:

- карантинного дозволу, що видається Держветфітослужбою згідно із статтею 37 Закону України "Про карантин рослин";

- висновку Мінприроди про те, що відходи, які включені до Зеленого переліку відходів, не підпадають під дію пунктів 6 - 33 Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2000 р. N 1120.

Зазначена інформація знаходиться в ЄАІС Держмитслужби (розділ "Контроль за доставкою вантажів" - підрозділ "Попередній документальний контроль" - програмно-інформаційний комплекс "Проведення попереднього документального контролю").

З урахуванням цього, починаючи з 06.02.2012 прошу забезпечити виконання вимог підпунктів 5 (Наказ N 1027) та 6 пункту 2.8 Інструкції з організації роботи посадових осіб митних органів під час здійснення попереднього документального контролю (Наказ N 1027), затвердженої наказом Держмитслужби від 05.12.2011 N 1027, у повному обсязі.

 

Директор Департаменту класифікації
товарів та заходів регулювання ЗЕД,
член колегії Держмитслужби

А. Є. Гутник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали