ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.03.2012 р. N 16/2-16.3/537-ЕП

Начальнику Київської регіональної митниці
Начальникам митниць
Начальнику Департаменту митних інформаційних технологій та статистики

Про застосування інформації, необхідної для проведення попереднього документального контролю

Держмитслужбою в рамках угод про інформаційне співробітництво та протоколів про інформаційний обмін завершено одержання від контролюючих органів інформації, необхідної для проведення попереднього документального контролю:

- про дозволи на ввезення на територію Україну тварин, продуктів тваринного походження, репродуктивного матеріалу, біологічних продуктів, патологічного матеріалу, ветеринарних препаратів, кормових добавок, преміксів та кормів, з наведеними в них відомостями;

- Державний реєстр пестицидів та агрохімікатів;

- заборони щодо ввезення товарів на митну територію України.

Зазначена інформація знаходиться в ЄАІС Держмитслужби (розділ "Контроль за доставкою вантажів" - підрозділ "Попередній документальний контроль" - програмно-інформаційний комплекс "Проведення попереднього документального контролю").

З урахуванням цього, починаючи з 20.03.2012 прошу забезпечити виконання вимог підпунктів 1 (Наказ N 1027), 4 (Наказ N 1027), 5 (Наказ N 1027) та 6 пункту 2.8 Інструкції з організації роботи посадових осіб митних органів під час здійснення попереднього документального контролю (Наказ N 1027), затвердженої наказом Держмитслужби від 05.12.2011 N 1027, у повному обсязі.

 

Заступник директора Департаменту
класифікації товарів та
заходів регулювання ЗЕД

С. О. Джигалов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали