ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 лютого 2012 року N 1

Про заступника голови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від сторони держави

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 р. N 19-р "Про затвердження складу осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правліннях та наглядових радах фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України" (Перелік N 19-р) та керуючись частиною другою та пунктом 1 частини сьомої статті 17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності", правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України постановляє:

1. Увільнити Маслакова Володимира Олексійовича від обов'язків заступника голови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

2. Обрати заступником голови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Коломійця В'ячеслава Миколайовича - члена правління Фонду від сторони держави.

 

Голова правління

Б. Райков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали