РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 25 грудня 1980 р. N 670

Київ

Про затвердження акта державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого реконструкцією у 1980 році автомобільного шляху Львів - Верецький перевал - Мукачеве - Чоп на дільниці Верхнє Синьовидне - Орява у Львівській області

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити поданий державною приймальною комісією, призначеною розпорядженням Ради Міністрів УРСР від 10 грудня 1980 р. N 761, акт від 17 грудня 1980 р. про прийняття в експлуатацію закінченого реконструкцією у 1980 році автомобільного шляху Львів - Верецький перевал - Мукачеве - Чоп на дільниці Верхнє Синьовидне - Орява у Львівській області протяжністю 4,4 км, кошторисною вартістю виконаних робіт 2266 тис. карбованців.

2. Передати реконструйовану дільницю автомобільного шляху, зазначену в пункті 1 цієї постанови, на баланс Міністерства будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР.

3. Міністерству будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР забезпечити усунення недоробок у строки, зазначені У додатку до приймального акта, в межах кошторисної вартості на реконструкцію цього об'єкта.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 34

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали