МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 серпня 2011 року N 448

Про затвердження акта державної приймальної комісії про прийняття завершених ліквідаційних робіт на шахті ім. А. Б. Батова

Відповідно до ст. 45 Гірничого закону України, п. 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.2002 N 938), та у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти ім. А. Б. Батова, які прийняті державною приймальною комісією, наказую:

1. Затвердити акт державної приймальної комісії про прийняття завершених ліквідаційних робіт на шахті ім. А. Б. Батова (далі - акт), що додається.

2. Генеральному директору Державного підприємства "Донвуглереструктуризація" Панішку О. І. у місячний термін після затвердження акта:

2.1. Завершити списання в установленому порядку з балансу Державного підприємства "Донвуглереструктуризація" основних засобів, прийнятих згідно з розподільчим балансом від шахти ім. А. Б. Батова.

2.2. Вжити заходів щодо закриття кошторисів, закладання проектної документації до страхового фонду та подати до Міненерговугілля відповідний акт, виданий Державним департаментом страхового фонду документації.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали