МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2011 року N 922

Про затвердження Акта комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на ДП "Шахта "Райдуга"

Відповідно до ст. 45 Гірничого закону України, п. 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939, у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації ДП "Шахта "Райдуга" наказую:

1. Затвердити Акт комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на ДП "Шахта "Райдуга" (далі - акт), що додається.

2. Генеральному директору Державного підприємства "ОД "Луганськвуглереструктуризація" Мусі А. А. у місячний термін після затвердження акта:

2.1. Завершити списання в установленому порядку з балансу Державного підприємства "ОД "Луганськвуглереструктуризація" основних засобів, прийнятих згідно з розподільчим балансом від ДП "Шахта "Райдуга".

2.2. Вжити заходів щодо закриття кошторисів, закладання проектної документації до страхового фонду документації України та подати до Міненерговугілля відповідний акт, виданий Державним департаментом страхового фонду документації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Поповича І. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали