АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 лютого 2011 року N 86

Про затвердження Алгоритму послідовності дій уповноважених службових осіб підрозділів охорони державного кордону щодо здійснення прикордонного контролю варт

На виконання частини сьомої статті 6 Закону України "Про прикордонний контроль", з метою визначення послідовності дій уповноважених службових осіб підрозділів охорони державного кордону щодо здійснення прикордонного контролю варт, що віднаряджуються від військових частин (підрозділів) Збройних сил України та інших військових формувань для охорони військових вантажів, наказую:

1. Затвердити Алгоритм послідовності дій уповноважених службових осіб підрозділів охорони державного кордону щодо здійснення прикордонного контролю варт, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на першого заступника Голови Державної прикордонної служби України - директора Департаменту охорони державного кордону генерал-полковника Шишоліна П. А.

3. Наказ довести до заінтересованих осіб.

 

Голова Державної прикордонної
служби України
генерал армії України

М. М. Литвин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України
08.02.2011 N 86

АЛГОРИТМ
послідовності дій уповноважених службових осіб підрозділів охорони державного кордону щодо здійснення прикордонного контролю варт, що віднаряджуються від військових частин (підрозділів) Збройних Сил України та інших військових формувань для охорони військових вантажів

Дія перша

Адміністрація Державної прикордонної служби України, отримавши інформацію про прямування варти, що віднаряджується від військових частин (підрозділів) Збройних сил України та інших військових формувань для охорони військових вантажів (далі - варти) через державний кордон або прибуття її у пункт пропуску через державний кордон (пункт контролю) (далі - пункт пропуску), письмово інформує про це регіональне управління та орган охорони державного кордону, у межах відповідальності якого знаходиться пункт пропуску.

Дія друга

Орган охорони державного кордону інформацію про варту письмово доводить до підрозділу охорони державного кордону, який буде здійснювати прикордонний контроль.

Дія третя

Перевірка документів та пропуск через державний кордон особового складу варти здійснюється уповноваженими службовими особами підрозділів охорони державного кордону, які виконують службові обов'язки в прикордонних нарядах "Старший прикордонних нарядів у пункті пропуску через державний кордон" або "Перевірка документів", за паспортними та іншими документами, дійсними для перетинання державного кордону, та іменними списками на особовий склад варти, які відповідно до пункту 5 Положення про охорону та супровід військових вантажів при їх перевезенні залізничним і водним транспортом, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 09.12.97 N 451, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10.02.98 за N 91/2531, подаються у трьох примірниках начальником варти.

Перевірка зброї особового складу варти здійснюється прикордонним нарядом "Старший прикордонних нарядів у пункті пропуску через державний кордон" у присутності начальника варти.

У разі виявлення невідповідностей, неточностей в найменуванні, нумерації або кількості зброї, зазначеної у документах варти, рішення про пропуск приймається начальником органу охорони державного кордону за погодженням з керівником відповідного митного органу.

Дія четверта

Після перевірки документів та зброї в особового складу варти прикордонний наряд "Перевірка документів" або "Старший прикордонних нарядів у пункті пропуску через державний кордон" відповідно до пункту 3.1 Порядку проставлення відміток про перетинання державного кордону України та їх форм, затвердженого наказом Адміністрації Держприкордонслужби від 14.01.2011 N 22, проставляє на іменних списках варти відмітку про перетинання державного кордону України "Державний кордон України перетнули".

Один примірник іменного списку прикордонний наряд "Старший прикордонних нарядів у пункті пропуску через державний кордон" залишає в себе і потім додає його до рапорту про результати несення служби зміною прикордонних нарядів, передбаченого пунктом 237 Інструкції з організації оперативно-службової діяльності відділу прикордонної служби Державної прикордонної служби України, затвердженої наказом Адміністрації Держприкордонслужби від 29.12.2009 N 1040 (далі - Інструкції).

Два інших повертає начальнику варти.

Дія п'ята

Прикордонний наряд "Старший прикордонних нарядів у пункті пропуску через державний кордон" про результати оформлення варти доповідає прикордонному наряду "Старший зміни прикордонних нарядів" підрозділу охорони державного кордону та надає інформацію черговому центру управління службою підрозділу охорони державного кордону.

Прикордонний наряд "Старший зміни прикордонних нарядів" підрозділу охорони державного кордону про результати оформлення варти доповідає начальнику підрозділу охорони державного кордону та зазначає це у рапорті про результати несення служби зміною прикордонних нарядів, передбаченому пунктом 237 Інструкції.

Дія шоста

Черговий центру управління службою підрозділу охорони державного кордону дані про маршрут руху варти та результати її оформлення надає начальнику зміни центру управління службою органу охорони державного кордону.

Дія сьома

Начальник зміни центру управління службою органу охорони державного кордону не пізніше 2 годин після оформлення варти дані про маршрут руху та результати її оформлення передає начальнику зміни центру управління службою регіонального управління, який в свою чергу інформує про це начальника зміни Головного центру управління службою Адміністрації Державної прикордонної служби України.

 

Заступник директора Департаменту охорони
державного кордону - начальник управління
прикордонного контролю та реєстрації
генерал-майор

О. А. Біньковський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали