АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 лютого 2011 року N 87

Про затвердження Алгоритму послідовності дій уповноважених службових осіб підрозділів охорони державного кордону щодо здійснення прикордонного контролю спеціальних вантажів і (або) товарів військового призначення та подвійного використання

На виконання частини сьомої статті 6 Закону України "Про прикордонний контроль", з метою визначення послідовності дій уповноважених службових осіб підрозділів охорони державного кордону щодо здійснення прикордонного контролю спеціальних вантажів і (або) товарів військового призначення та подвійного використання під час їх переміщення через державний кордон наказую:

1. Затвердити Алгоритм послідовності дій уповноважених службових осіб підрозділів охорони державного кордону щодо здійснення прикордонного контролю спеціальних вантажів і (або) товарів військового призначення та подвійного використання, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на першого заступника Голови Державної прикордонної служби України - директора Департаменту охорони державного кордону генерал-полковника Шишоліна П. А.

3. Наказ довести до заінтересованих осіб.

 

Голова Державної прикордонної
служби України
генерал армії України

М. М. Литвин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України
08.02.2011 N 87

АЛГОРИТМ
послідовності дій уповноважених службових осіб підрозділів охорони державного кордону щодо здійснення прикордонного контролю спеціальних вантажів і (або) товарів військового призначення та подвійного використання під час їх переміщення через державний кордон

Дія перша

Адміністрація Державної прикордонної служби України, отримавши інформацію про переміщення через державний кордон спеціальних вантажів і (або) товарів військового призначення та подвійного використання (далі - вантаж), письмово інформує про це регіональне управління та орган охорони державного кордону, у межах відповідальності якого знаходиться пункт пропуску через державний кордон (пункт контролю) (далі - пункт пропуску), де буде здійснено прикордонний контроль.

Дія друга

Орган охорони державного кордону інформацію про вантаж письмово доводить до підрозділу охорони державного кордону, який буде здійснювати прикордонний контроль.

Дія третя

Прикордонний контроль вантажів здійснюється уповноваженими службовими особами підрозділів охорони державного кордону, які виконують службові обов'язки в прикордонних нарядах "Старший прикордонних нарядів у пункті пропуску через державний кордон", "Перевірка документів", "Огляд транспортних засобів", "Спостереження за транспортними засобами" у пунктах пропуску, включених до переліку пунктів пропуску, через які здійснюється переміщення товарів військового призначення та ядерних матеріалів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.2010 N 1057, відповідно до міжнародних угод і законодавства України.

Пропуск вантажів через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами підрозділів охорони державного кордону за наявності дозволу чи висновку Державної служби експортного контролю України, передбачених статтею 1 Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання", після проходження ними митного та за потреби інших видів контролю.

Дія четверта

Огляд вантажів здійснюється прикордонним нарядом "Огляд транспортних засобів" у присутності експедитора та начальника варти (у разі якщо вантаж супроводжується вартою), при цьому огляд опломбованих вантажів, вагонів, вантажних відсіків, контейнерів, техніки здійснюється шляхом перевірки цілісності пломб, печаток та упаковки вантажу.

У разі виявлення пошкодження пломб, печаток, цілісності упаковки, контейнерів, конструкції прикордонний наряд "Огляд транспортних засобів" інформує про це посадових осіб митних органів та начальника варти (у разі коли вантаж супроводжується вартою).

Дія п'ята

Якщо приймання-передавання вантажу вартами здійснюється безпосередньо на прикордонній станції і варта іншої держави відразу повертається на свою територію, огляд вантажів прикордонним нарядом "Огляд транспортних засобів" здійснюється до початку приймання-передавання вантажу вартами.

У разі перевантаження вантажу в пункті пропуску з одного транспортного засобу на інший прикордонний наряд "Старший прикордонних нарядів у пункті пропуску через державний кордон" призначає та виставляє прикордонний наряд "Спостереження за транспортними засобами".

Дія шоста

Прикордонний наряд "Старший прикордонних нарядів у пункті пропуску через державний кордон" про результати оформлення вантажу доповідає прикордонному наряду "Старший зміни прикордонних нарядів" підрозділу охорони державного кордону та надає інформацію черговому центру управління службою підрозділу охорони державного кордону.

Прикордонний наряд "Старший зміни прикордонних нарядів" підрозділу охорони державного кордону про результати оформлення вантажу доповідає начальнику підрозділу охорони державного кордону та зазначає це у рапорті про результати несення служби зміною прикордонних нарядів.

Дія сьома

Черговий центру управління службою підрозділу охорони державного кордону про результати оформлення вантажу інформує начальника зміни центру управління службою органу охорони державного кордону.

Дія восьма

Начальник зміни центру управління службою органу охорони державного кордону не пізніше 2 годин після оформлення вантажу інформує про його результати начальника зміни центру управління службою регіонального управління, який в свою чергу інформує про це начальника зміни Головного центру управління службою Адміністрації Державної прикордонної служби України.

 

Заступник директора Департаменту охорони
державного кордону - начальник управління
прикордонного контролю та реєстрації
генерал-майор

О. А. Біньковський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали