Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Доповнення N 1 до Технічного завдання на створення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців"

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 10 лютого 2020 року N 29

Київ

Про затвердження Доповнення N 1 до Технічного завдання на створення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців"

З метою забезпечення розробки та впровадження електронного сервісу для реалізації Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 2 грудня 2019 року N 1969 (Порядок N 1969), відповідно до частини другої статті 14 Закону України "Про Державний реєстр виборців", керуючись статтями 11, 12, пунктом 8 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити Доповнення N 1 до Технічного завдання на створення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців", затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 29 травня 2008 року N 39 (у редакції постанови Центральної виборчої комісії від 5 вересня 2016 року N 383 (Постанова N 383)), що додається*.


* Не наводиться.

2. Цю постанову надіслати Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України.

 

Голова Центральної
виборчої комісії

О. ДІДЕНКО
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали