МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 березня 2012 року N 345

Про затвердження форм звітності з питань діяльності позашкільних навчальних закладів та інструкцій щодо їх заповнення

Відповідно до статті 18 Закону України "Про інформацію", Положення про Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року N 410 (Указ N 410/2011), наказую:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Форму звітності N 1-ПЗ (освіта) (річна) "Звіт позашкільного навчального закладу".

1.2. Інструкцію щодо заповнення форми звітності N 1-ПЗ (освіта) (річна) "Звіт позашкільного навчального закладу".

1.3. Форму звітності N 1-ПЗ (освіта-зведена) (річна) "Зведений звіт позашкільних навчальних закладів" (без ДЮСШ).

1.4. Інструкцію щодо заповнення форми звітності N 1-ПЗ (освіта-зведена) (річна) "Зведений звіт позашкільних навчальних закладів" (без ДЮСШ).

2. Поширити форми та інструкції, зазначені в:

підпунктах 1.1 та 1.2 цього наказу - на позашкільні навчальні заклади;

підпунктах 1.3 та 1.4 цього наказу - на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, відділи (управління) освіти районних державних адміністрацій і виконавчих органів міських рад.

3. Зазначені форми та інструкції до них увести в дію, починаючи зі звіту за 2011 рік.

4. Установити, що забезпечення бланками форм та примірниками інструкцій, збір, обробка та контроль за достовірністю зведеної інформації покладається на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

5. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій щорічно забезпечувати в установлені терміни збір, контроль, обробку звітності та подання зведеної інформації відділенню інформаційних систем управління науково-освітньою галуззю Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра керівника апарату П. М. Кулікова.

 

Міністр

Д. В. Табачник

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
служби статистики України

О. Г. Осауленко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали