ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 серпня 2011 року N 209

Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-Б "Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики фінансів підприємств та отримання повної, всебічної й об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 1-Б "Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами", що додається, та ввести її у дію з 1 лютого 2012 року.

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держкомстатом України форми державного статистичного спостереження на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом, форма, що додається, буде розміщена в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, незалежно від виду економічної діяльності, крім бюджетних установ.

3. Департаменту міжгалузевої статистики підприємств (Жук І. М.) здійснювати методологічне керівництво збиранням та опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 1 лютого 2012 року наказ Держкомстату від 20.07.2009 N 270 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-Б "Звіт про фінансові результати".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Колеснік В. І.

 

В. о. голова комісії з проведення
реорганізації Держкомстату -
заступник Голови

Н. С. Власенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали