ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 листопада 2011 року N 282

Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 85-к (річна) "Звіт дошкільного навчального закладу за 20__ рік"

Відповідно достатей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", враховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень із питань діяльності дошкільних навчальних закладів наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 85-к (річна) "Звіт дошкільного навчального закладу за 20__ рік" зі статистики діяльності дошкільних навчальних закладів, що додається, та ввести її у дію, починаючи зі звіту за 2011 рік.

Коментар ЛІГА:ЗАКОН

У зв'язку з можливим коригуванням Держкомстатом України форми державного статистичного спостереження на етапі підготовки бланків до виготовлення друкарським способом, форма, що додається, буде розміщена в системі після отримання ЛІГА:ЗАКОН тиражованих примірників бланків

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на дошкільні навчальні заклади.

3. Департаменту статистики послуг (Калачова І. В.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01.01.2012 наказ Держкомстату від 19.07.2010 N 286 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 85-к (річна) "Звіт дошкільного навчального закладу за 20__ рік".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

 

В. о. голова комісії з проведення
реорганізації Держкомстату -
заступник Голови

Н. С. Власенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали