ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 01.12.2011 р. N 708

Про затвердження форми листа-проходження дозвільної процедури сектору - дозвільний центр департаменту економічного розвитку міської ради

На підставі підпунктів 2.2, 2.8 пункту 2 розділу V Положення про державного адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб'єктами господарювання, затвердженого наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 05.12.2005 р. N 116 (зі змінами і доповненнями) та відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити форму листа-проходження дозвільної процедури сектору - дозвільний центр департаменту економічного розвитку міської ради згідно додатка.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

 

Заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів ради

М. П. Боровець

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
01.12.2011 N 708

Лист-проходження дозвільної процедури
N _________ від__

Суб'єкт господарської діяльності_____ _________

1. Державний адміністратор (П. І. Б., підпис, дата)

_________
відмітка про передачу заяви та документів місцевому дозвільному органу)

2. Місцевий дозвільний орган (П. І. Б, підпис, дата)

_____
(відмітка про отримання заяви та документів від державного адміністратора)

3. Державний адміністратор (П. І. Б., підпис, дата)

_________
(відмітка про отримання документа дозвільного характеру (письмового повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру) від місцевого дозвільного органу)

 

Керуючий справами

П. Ю. Кудряшов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали