ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.04.2012 р. N Р-197/0/3-12

Про затвердження графіка проведення особистого прийому громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Керуючись Конституцією України та Законом України "Про звернення громадян", на виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року N 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", з метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, права громадян на участь в управлінні державними справами, а також підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, ураховуючи необхідність об'єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян відповідно до вимог законодавства України:

1. Затвердити графік проведення особистого прийому громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації згідно з додатком.

2. Звернути увагу заступників голови облдержадміністрації на забезпечення неухильного дотримання затвердженого графіка проведення особистого прийому громадян.

3. Відділу роботи із зверненнями громадян облдержадміністрації, адміністративному управлінню облдержадміністрації забезпечити створення необхідних організаційних і матеріально-технічних умов для проведення особистого прийому громадян у регіональному інформаційно-ресурсному центрі "Відкрита влада": пр. Кірова, 1, м. Дніпропетровськ.

4. Управлінню преси та інформації облдержадміністрації, управлінню інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації забезпечити висвітлення в засобах масової інформації та розміщення на сайті облдержадміністрації графіка особистих прийомів громадян посадовими особами облдержадміністрації.

5. Розпорядження голови облдержадміністрації від 27 квітня 2011 року N Р-270/0/3-11 "Про затвердження графіка проведення особистого прийому громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації" (Розпорядження N Р-270/0/3-11) визнати таким, що втратило чинність.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ роботи із зверненнями громадян облдержадміністрації, контроль - на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Подоплєлову Н. Л.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
02.04.2012 N Р-197/0/3-12

ГРАФІК
проведення особистого прийому громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Дні прийому кожного місяця

ВІЛКУЛ
Олександр Юрійович

голова облдержадміністрації

1, 3 понеділок

ЗАДОРОЖНИЙ
Вячеслав Казимирович

перший заступник голови облдержадміністрації

2, 4 понеділок

ПОДОПЛЄЛОВА
Надія Леонідівна

заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації

1, 3 п'ятниця

ЛЮБОВИЧ
Олександр Андронович

заступник голови облдержадміністрації (питання агропромислового розвитку, харчової та переробної промисловості)

2, 4 середа

МУКСІМОВ
Андрій Олександрович

заступник голови облдержадміністрації (питання економіки, зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності, споживчого ринку та підприємництва)

1, 3 вівторок

ПУСТОВА
Марія Іванівна

заступник голови облдержадміністрації (питання освіти, науки, культури, сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту, туризму, праці, соціального захисту)

2, 4 вівторок

СТУПАК
Іван Іванович

заступник голови облдержадміністрації (питання взаємодії з правоохоронними органами)

2, 4 четвер

ТЕМНИК
Геннадій Павлович

заступник голови облдержадміністрації (питання транспорту, зв'язку, житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, земельних відносин)

1, 3 четвер

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник відділу роботи
із зверненнями громадян
облдержадміністрації

О. Т. Хохба

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали