МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 січня 2012 року N 66

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження граничної чисельності територіальних органів МНС та їх типових структур

Відповідно до вимог Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 р. N 402 (Указ N 402/2011), керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2011 р. N 1184 "Про затвердження граничної чисельності працівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади" (Постанова N 1184), від 16 січня 2012 р. N 30 "Про утворення територіальних органів Міністерства надзвичайних ситуацій" (Постанова N 30), а також з метою організаційного забезпечення діяльності територіальних органів МНС та підпорядкованих підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту наказую:

1. Затвердити:

1.1. Граничну чисельність територіальних органів МНС в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (додаток 1).

1.2. Типову структуру Головного територіального управління МНС в Автономній Республіці Крим, областях та м. Києві (додаток 2).

1.3. Типову структуру Територіального управління МНС в областях та м. Севастополі (додаток 3).

1.4. Типову структуру Центру забезпечення діяльності Головного територіального управління (Територіального управління) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (додаток 4).

1.5. Типову структуру Оперативно-координаційного центру Головного територіального управління (Територіального управління) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (додаток 5).

2. Начальникам Головних територіальних управлінь (Територіальних управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі:

2.1. До 30 січня 2012 року надати для затвердження погоджену з керівниками структурних підрозділів апарату МНС структуру Головного територіального управління (Територіального управління) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі та їх проекти штатів, відповідно до визначеної граничної чисельності територіального органу.

2.2. У місячний термін надати пропозиції щодо утворення Центрів забезпечення діяльності Головних територіальних управлінь (Територіальних управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, з урахуванням 20 відсоткового скорочення організаційних структур при Головних управліннях (Управліннях) МНС, для наступної передачі вивільнених штатних одиниць у підпорядковані підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, а також пропозиції щодо утворення Оперативно-координаційних центрів, відповідно до затверджених типових структур.

3. Департаменту кадрів та роботи з особовим складом (Ціцак О. В.):

3.1. До 10 лютого 2012 року подати на затвердження структури та штати територіальних органів МНС.

3.2. У встановленому порядку надати пропозиції щодо внесення змін до Переліку посад, що підлягають заміщенню особами вищого офіцерського (начальницького) складу, та граничних військових і спеціальних звань за цими посадами, затвердженого Указом Президента України від 21 березня 2002 р. N 277.

3.3. У місячний термін подати на затвердження перелік посад, що підлягають заміщенню особами рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, та номенклатуру посад для їх призначення.

3.4. У встановленому порядку внести зміни до Інструкції про організацію та здійснення організаційно-штатної роботи в МНС України, затвердженої наказом МНС від 20.06.2006 N 380.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 

Додаток 1
до наказу МНС України
24.01.2012 N 66

Гранична чисельність
територіальних органів МНС в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі

Найменування територіального органу МНС

Гранична чисельність

ГТУ МНС в Автономній Республіці Крим

146

ГТУ МНС у Дніпропетровській області

216

ГТУ МНС у Донецькій області

335

ГТУ МНС у Запорізькій області

131

ГТУ МНС у Київській області

134

ГТУ МНС у Луганській області

203

ГТУ МНС у Львівській області

182

ГТУ МНС в Одеській області

169

ГТУ МНС у Харківській області

199

ГТУ МНС у м. Києві

182

ТУ МНС у Вінницькій області

112

ТУ МНС у Волинській області

88

ТУ МНС у Житомирській області

99

ТУ МНС у Закарпатській області

90

ТУ МНС в Івано-Франківській області

98

ТУ МНС у Кіровоградській області

95

ТУ МНС у Миколаївській області

94

ТУ МНС у Полтавській області

110

ТУ МНС у Рівненській області

87

ТУ МНС у Сумській області

90

ТУ МНС у Тернопільській області

87

ТУ МНС у Херсонській області

93

ТУ МНС у Хмельницькій області

97

ТУ МНС у Черкаській області

95

ТУ МНС у Чернівецькій області

78

ТУ МНС у Чернігівській області

98

ТУ МНС у м. Севастополі

42

Всього

3450

 

Додаток 2
до наказу МНС України
24.01.2012 N 66

Типова структура
Головного територіального управління МНС в Автономній Республіці Крим, областях та м. Києві

  


Примітки:

1. * Служби, сектори, відділи та управління цивільного захисту утворюється відповідно до адміністративно-територіального поділу у регіоні та є структурними підрозділами апарату Головного територіального управління.

2. У складі головних територіальних управлінь в Донецькій області та м. Києві вводиться чотири посади заступників начальника Головного територіального управління, у тому числі одна - першого.

 

Додаток 3
до наказу МНС України
24.01.2012 N 66

Типова структура
Територіального управління МНС в областях та м. Севастополі

  


Примітка: * Служби, сектори та відділи цивільного захисту утворюється відповідно до адміністративно-територіального поділу у регіоні та є структурними підрозділами апарату Територіального управління.

 

Додаток 4
до наказу МНС України
24.01.2012 N 66

Типова структура
Центру забезпечення діяльності Головного територіального управління (Територіального управління) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі

  

 

Додаток 5
до наказу МНС України
24.01.2012 N 66

Типова структура
Оперативно-координаційного центру Головного територіального управління (Територіального управління) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі

  

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали