МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

30.01.2012

м. Київ

N 86

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 лютого 2012 р. за N 235/20548

Про затвердження Інструкції про розміри, порядок та умови виплати щомісячної додаткової грошової винагороди особам начальницького складу, які проходять службу на посадах льотного складу органів і підрозділів цивільного захисту МНС України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 р. N 889 "Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та осіб начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій", з метою визначення порядку та умов виплати щомісячної додаткової грошової винагороди особам начальницького складу, які проходять службу на посадах льотного складу органів і підрозділів цивільного захисту МНС України,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про розміри, порядок та умови виплати щомісячної додаткової грошової винагороди особам начальницького складу, які проходять службу на посадах льотного складу органів і підрозділів цивільного захисту МНС України, що додається.

2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Міністра
соціальної політики України

В. Надрага

Заступник Міністра
фінансів України

С. Рибак

Заступник керівника
Спільного представницького
органу профспілок,
заступник Голови ФПУ

С. М. Кондрюк

Перший заступник Голови
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

О. Мірошниченко

Заступник голови
Профспілки працівників
державних установ України

В. М. Ковтун

Голова професійної спілки
працівників атомної енергетики
та промисловості України

В. Матов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства надзвичайних ситуацій України
30.01.2012 N 86

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 лютого 2012 р. за N 235/20548

ІНСТРУКЦІЯ
про розміри, порядок та умови виплати щомісячної додаткової грошової винагороди особам начальницького складу, які проходять службу на посадах льотного складу органів і підрозділів цивільного захисту МНС України

1. Ця Інструкція визначає розміри, порядок та умови виплати щомісячної додаткової грошової винагороди (далі - винагорода) особам начальницького складу, які проходять службу на посадах льотного складу в органах і підрозділах цивільного захисту МНС України (далі - особи начальницького складу).

2. Виплата винагороди здійснюється особам начальницького складу:

які перебувають на посадах льотного складу, допущені до виконання польотів та виконали у минулому місяці не менше одного польоту, - до 100 відсотків місячного грошового забезпечення;

які перебувають на посадах льотного складу, допущені до виконання польотів, - до 20 відсотків місячного грошового забезпечення.

3. До місячного грошового забезпечення, з якого визначається винагорода, включаються посадовий оклад, оклад за спеціальним званням, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (крім винагород), на які особа начальницького складу має право за займаною нею штатною посадою на останній день місяця, у якому здійснювалися польоти або чергування.

4. Виплата винагороди здійснюється з того дня, з якого особи начальницького складу стали до виконання обов'язків за посадами, але не раніше дня підписання наказу про призначення, та припиняється з дня, наступного за днем звільнення від виконання обов'язків за посадою.

5. Винагорода виплачується особам начальницького складу за місцем штатної служби за минулий місяць одночасно з виплатою грошового забезпечення за поточний місяць на підставі наказу керівника органу управління (підрозділу), керівнику органу управління (підрозділу) - на підставі наказів вищих начальників.

Підставою для видання наказу є дані планових таблиць про фактично виконані польоти, журналу хронометражу польотів, польотний лист та накази про чергування в системі проведення авіаційних робіт з пошуку і рятування відповідного органу управління (підрозділу) МНС.

6. Особам начальницького складу, які вибувають з органу управління (підрозділу) раніше дня, установленого для виплати грошового забезпечення, належні суми винагороди виплачуються до дня їх виключення зі списків особового складу органу управління (підрозділу).

7. Особам начальницького складу, звільненим з льотної роботи на підставі постанови Центральної лікарсько-експертної комісії, винагорода виплачується до дня звільнення від льотної роботи, визначеного в постанові Центральної лікарсько-експертної комісії, про що оголошується в наказі керівника органу управління (підрозділу).

8. Винагорода не включається до складу грошового забезпечення, з якого здійснюється обчислення матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, одноразової грошової допомоги при звільненні та інших одноразових виплат.

9. Керівник органу управління (підрозділу) має право зменшувати розмір винагороди за:

невихід на службу без поважних причин;

порушення встановленого розпорядку дня;

вживання алкогольних напоїв (наркотичних речовин) у службовий час, прибуття на службу в нетверезому стані (стані наркотичного сп'яніння);

втрату службового посвідчення, службових документів, бланків суворої звітності;

невиконання наказів і розпоряджень начальників, що призвело до неготовності до дій за призначенням та зриву виконання покладених на підрозділ завдань за призначенням;

порушення правил експлуатації авіаційної або наземної техніки;

скоєння авіаційних інцидентів;

порушення вимог законів та інших нормативно-правових актів, які призвели до псування або втрати закріпленого майна, обладнання та техніки, інших матеріальних збитків, а також завдали шкоди здоров'ю осіб рядового та начальницького складу або інших осіб.

Особам начальницького складу зменшується розмір винагороди згідно з наказами керівників органів управління (підрозділів) за той місяць, у якому вони допустили порушення.

10. Винагорода виплачується у межах фонду грошового забезпечення, затвердженого в кошторисі органу управління (підрозділу) МНС.

 

Заступник директора
Департаменту фінансового
забезпечення та інвестицій

І. В. Подобєд

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали