ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 грудня 2002 року N 521

Про затвердження Інструкції з бухгалтерського обліку основних засобів, інших необоротних матеріальних і нематеріальних активів установ Національного банку України

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Правління Національного банку України від 28 грудня 2006 року N 494) (Постанова N 494)

З метою вдосконалення бухгалтерського обліку операцій з основними засобами, іншими необоротними матеріальними та нематеріальними активами та ведення їх обліку в технологіях системи R/3 Правління Національного банку України постановляє:

1. Затвердити Інструкцію з бухгалтерського обліку основних засобів, інших необоротних матеріальних і нематеріальних активів установ Національного банку України (додається).

2. Визнати такою, що втратила чинність, Інструкцію з бухгалтерського обліку основних засобів і нематеріальних активів установ Національного банку України, затверджену постановою Правління Національного банку України від 23.03.2001 N 123.

3. Постанова набирає чинності з 1 січня 2003 року.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на керівників територіальних управлінь, установ і підприємств Національного банку України, Департамент бухгалтерського обліку (В. І. Ричаківська).

 

В. о. Голови

П. М. Сенищ

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали